Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ágyban nagyon jó vele, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ágyban nagyon jó vele, de egy dolog mégsem stimmel. Miért?

Figyelt kérdés

A barátommal nagyon jó a szex, mindent jól csinál, tapasztaltan és figyelmesen, viszont mivel nem tudok elmenni hüvelyi úton, mindig próbálja izgatni a csiklómat, de hiába segítek és irányítom, hogy merre és hogyan csinálja, nem jó és nem sikerül neki. Néha oda téved ahova kellene, de egy másodperc múlva annyi az érzésnek mert megint kiesik a ritmusból. Azért nem értem igazából, mert a volt barátom talált rá anno arra a pontra ahol nagyon jó és egy perc alatt elmegyek és még ha fáj is bevallanom, nagyon jól csinálta (pedig az ágyban közel nem volt olyan jó, mint a szerelmem) és magamnak is azóta isteni, ha csinálom. Nem tudom miért van ez és mit csináljunk másképp vagy mit mondjak neki. Idővel és gyakorlással fog ez változni? Van aki hasonló cipőben jár? Egyébként nekem kielégítő simán az is ha csak együtt vagyunk, de így lenne teljes és őt is bántja a dolog... másfelől olyan jó a kézügyessége... ezért sem értem.

Köszi a válaszokat!



2018. jan. 4. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nyilván szavakkal irányítsd. Ha nem megy, akkor segíts neki, fogd meg a kezét és tedd oda, mozgasd úgy, mintha a te keze lenne vagy fogd meg a fejét és húzd oda. Sokszor csak szavakból nem tudjuk pontosan megérteni, hogy mit és hol kellene csinálnunk.
2018. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
6%

Szegény srác... részvétem.


Szex közben nyugodtan simogasd magad úgy, ahogyan neked jó, és menj el a saját kis ujjacskáddal. Ne szivasd azzal, hogy “na? na? nem megy...” – nem a srác hibája!!! Hanem a tiéd. Egyedül és csak a tiéd. Mindenki a saját kielégüléséért felelős, egy sráctól se lehet csodát várni (ráadásul a “hiba” a te készülékedben van, hiszen te nem tudsz elmenni hüvelyi úton).

2018. jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, nem gondolnám, hogy hiba az, ha egy nő nem képes elélvezni hüvelyi úton.
2018. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Irányítottam kézzel is, fent írtam. De így sem ment.


#2. Egy szóval nem mondtam, hogy tőle várok csodát és abszolut nem nyaggattam. Ő az, aki szeretne nekem örömet okozni, ahogyan én is neki. De ezek szerint rajtam kívül meg sok millió nőnek “hiba” van a készülékében... -.- és magamnak is csinaltam, de valszeg egy 11 éves kis p*cs vagy aki semmit nem tud a kölcsönösségről.

2018. jan. 4. 16:47
 5/13 A kérdező kommentje:
#1. Köszönöm.
2018. jan. 4. 16:47
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát ha még így sem akar működni, hogy irányítottad akkor nincs más hátra, mint gyakorolni. Ez általában kellemes szokott lenni. :)


Esetleg bevonhattok segédeszközt, pl. megkérheted, hogy használjon rajtad egy vibrátort. Végül is az a cél, hogy neked jó legyen és ha ő már megkapta a sajátját, akkor a cél szentesíti az eszközt alapon tehet bármit, hogy neked is jó legyen.

2018. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező, nem vagyok egy “11 éves kip...cs aki semmit sem tud a kölcsönösségről”, hanem éppen ellenkezőleg, egy nagyon is gyakorlott férfi vagyok, aki átlátja a helyzetet.


A helyzet az, hogy – most mindegy hogy miért, de – NEM MÉSZ EL SZEX KÖZBEN és ez frusztrálja a srácot. Itt panaszkodsz hogy úgymond “nem találja el” hogy neked hol jó – hát ott jó, amit egyedül te tudsz, ugyanis te masztizgatsz már több mint egy évtizede a saját kis ujjacskáddal a saját csiklódon.


Téged egyáltalán nem érdekel az, hogy a srácot frusztrálja az, hogy TE nem tudsz (helyesebben: NEM AKARSZ) elmenni, hanem direkt nyomás alatt tartod a srácot, hogy “nem találja” a csodapontodat.


És hasonlítgatod az exedhez (wtf?!) hogy ő bezzeg ismerte a csodapontot.


Mi ez, versenyfutás? Mire gondolok én? Ha nem találja a varázsgombot akkor nem is segítesz magatoknak?


“Ezért sem értem” — mondod. Én meg mondom mi van. Erre leoltasz és lepontozol.


Erre mondtam, hogy szegény srác.


#2 voltam

2018. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Aktus közben csináld magadnak.Sok pózban ő hozzá sem fér.Általában a férfiaknak plusz izgalom ahogy simogatod magad.
2018. jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nyalás?
2018. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fogd meg az ujját és vezesd végig ha kell 100X. Majd belejön.
2018. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!