Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen esélyeim vannak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyeim vannak az egyetemen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, elég introvertált lány vagyok, nehezebben ismerkedek mint többiek (nem nehezen, csak nehezebben) és nem áll a kezemre a pia és a szex, ami az egyetemi életbek kulcsfontosságú elemei. Szerintetek be tudok majd illeszkedni és sikerül elveszteni a szüzességem?


Nektek mi a tapasztalatok?

Privátot nem kérek, köszönöm.



2018. jan. 6. 23:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüzességed elvesztése végett akarsz egyetemre járni, akkor ülj még picit a fenekeden, és várj, mert az egyetem nem való az ilyen naiv és éretlen gondolkodású embereknek.
2018. jan. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ne aggódj, nem azért szeretnék egyetemre menni, de köszi, hogy emlékeztetsz. Sok idősebb barátom mesélte, hogy ők ott vesztették el. Pusztán kíváncsiságból kérdeztem meg.
2018. jan. 7. 00:00
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A szexhez nem kell pia. Az is elég lehet ha csak nyitott vagy mások közeledésére.
2018. jan. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés hogy mi a cél kapcsolat vagy elveszteni a szüzességed? Ha elveszted valakivel a szüzességed akkor mindenképp együtt is maradnál vele vagy sem? Attól is függ hogy melyik város melyik egyetemede ott is csak emberek vannak jófejek, kevésbé jófejek és sajnos az elmúlt 15évben igen csak felhígult az "állomány" de ez másik kérdés bocsánat... Esélyed mindenképp van de ne kívülről várd a csodát ha picit nyitottabb leszel akkor jönni fog a lehetőség :) hajrá
2018. jan. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem arra akartam célozni, hogy szexhez pia kell, elnézés ha félrérthetően fogalmaztam.


Természetesen pár találás a célom, sajnos lelkileg nem lennék erős egy egyéjszakás kalandra :/

2018. jan. 7. 00:05
 6/16 anonim ***** válasza:
Beszélgess a csoporttársaiddal ahogy mindenki más is csinálni fogja, és majd kialakul a dolog.
2018. jan. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

50-50 %. Vagy igen, vagy nem.


Három sor alapján, amiben elvétve megemlítesz magadról néhány dolgot nem mérvadó, hogy egy anonim oldalon választ kapj érdemben.


Fogsz kapni olyan véleményt, hogy persze igen, mert könnyű ott ismerkedni.

Jönni fog olyan is, hogy ha eddig nem ment, akkor most se fog.


Sokkal inkább néhány fontos kérdésre kéne válaszokat keresned, és saját magadnak megválaszolnod.

Te ismered igazán magadat szerintem csak.


Mi legfeljebb a kérdésekben tudunk segíteni.

2018. jan. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7%

Azta ku,va,komolyan te mész egyetemre??!

Sajnálom már most a következő generációt.

Valaki csak be akasztja majd,ne aggódj.

Egyetemista leszel tuti?! :(

2018. jan. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemi hallgató vagyok

Rohadtúl nem kulcsfontosságú elem a pia és a szex.

Csak a riherongy ribizliknek

Ne egy egyetemi buliban meg a gólyatáborban akard elveszteni a szüzességed mert ezek a dolgok nem szoktak olyan jól elsűlni.

Természetesen ismerkedj barátkozz.

De ne rakd szét a lábad az első jó kèpű jó dumájú srácnak.

Legyen egy normális párod ne csak egy ismerem 2 órája ittunk 2 felest és Bumm

Mert aztán jönn a következő kérdésed.

"Lehetek-e Terhes?"

24 N

2018. jan. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

Én is az egyetemen vesztettem el, bár tőlem a buli nem állt messze, de egy kezemen meg tudom számolni hány emberrel alakítottam ki barátságot egyetemi éveim alatt, párkapcsolatom meg nem is volt, csak rövid románcok. Szerintem be tudsz majd illeszkedni, tévhit az, hogy mindenki non stop dug és szexel és bulizik. Én úgy látom mindenki megtalálta a saját társaságát. Vannak ilyen meg olyan emberek is.

Szüzességedet, ha akarod pillanatok alatt elveszted már a gólyatábor alatt, de párkapcsolat az már nehezebb ügy, frissen bekerülvén az egyetemre senki sem túl komoly még, persze van kivétel, de az ritkább. Végzős évek fele már komolyodik a nép, ezt a saját csoportomon is látom, fiúk lányok egyaránt, én is. 23/L

2018. jan. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!