Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a swingrôl/s...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a swingrôl/swingerekrôl?

Figyelt kérdés
2018. jan. 7. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egészségükre! :)
2018. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Részemről nem tudom elképzelni, hogy valaha is éljek vele, de ettől függetlenül jó dolognak tartom, amennyiben tényleg mindenki kellő tisztelettel áll a másikhoz :)
2018. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kitűnő zenei stílus!
2018. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó érzés lehet ha valóban két ember ennyire megbízik egymásban és utána nincs veszekedés egyenlőre még nem volt szerencsém hozzá
2018. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
sok öregasszonyt töcsköl még több pocakos öregember, kb ennyi az egész swinger
2018. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Számomra óriási meglepetés volt "találkozni" a Swingerblog alkotóival a tévében. Olvasván a blogot a résztvevőket fiatal, feszes, kivánatos testű embereknek képzeltem. Kiderült, hogy a valóság inkább hasonlít ahhoz, amit #5 mond.

Hja, a vágy és a képzelet nagy varázsló...

2018. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Undorító, igénytelen dolog. Nem hiszem, hogy egy legalább elfogadhatóan is kinéző nő járt volna valaha is ilyen klubban.
2018. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled #7es. Szerintem is az van, hogy ahol két ember kapcsolata nem elég kielégítô azt már rég megette a fene...hogy szingliként meg ki mekkora szajha az a sajàt maga szégyene. Egy barátnômrôl és a párjáròl derült ki nemrégiben hogy ezt ûzik. Döbbentem is rendesen mert soha nem gondoltam volna. De a szilveszteri buli során ennél jòval tovább mentek, úgyhogy gondolkodom rajta hogy megszalítom velük a kapcsolatot. Tényleg ilyen laza erkölcsû, elkorcsult világban élünk? Tényleg senki semmire nem becsüli már a hûséget és az egymás iránti odaadást sôt még bátorítják egymást, hogy feküdjenek össze fûvel-fával, bedobják szerelmüket a közösbe mint a szennyest. Ha az én pasim állna ezzel elô felfordulna a gyomrom, belôlem senki nem csináljon riherongyot
2018. jan. 7. 22:05
 9/11 anonim ***** válasza:

Pontyos kapásjelző.

#8 You win.

2018. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Voltam már és nekem nagyon jó élmény volt. Mondjuk valóban vonzanak a MILF ek de volt egészen fiatal kiscsaj is.

Életem egyik legmeghatározóbb estéi voltak

2018. jan. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!