Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexpartnerkereső oldalakon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexpartnerkereső oldalakon lévő lányokkal miért nem lehet normálisan elbeszélgetni?

Figyelt kérdés
Nem tudok szinte senkivel sem ismerkedni, mert mindenki ilyen egyszavas választ ad, vagy csak egy egy szmájlit. Nekem kéne elszórakoztatnom őket? Pedig elvileg érdeklem őket. Az idősebb nőkkel legalább el lehet beszélgetni, de a korombeliek szörnyűek. :D
2018. jan. 7. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Rosszakat fogsz ki. Ez van. Majd talán összejön.
2018. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ők nem azért vannak, hogy jópofizzakak veled, hanem hogy virítsd a lóvét, amiért szétteszik a lábaikat 1 órára.

Ha ismerkedni akarsz, nem k_rvákkal kellene.

2018. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*jópofizzanak
2018. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen szexpartnerkeresőkre gondolsz?
2018. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt tudod, hogy a szexpartnerkereső oldalakon csak fizetős lányok vannak?
2018. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te nagyon félreértelmezed a "szexpartnerkereső" oldalakat... :D
2018. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek nincsenek ilyen oldalak? :D Van több is, nyilván kevés nő van rajta, de van.
2018. jan. 7. 21:19
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

mert ezeken az oldalakon nem a társalgás a lényeg

ha akarsz valamit egyeztetsz velük időpontot és elmész dugni...ilyen egyszerű

itt nem barátnőket fogsz

2018. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mivel engem valamiért folyton nőnek néznek, talán a hosszabb válaszok miatt, ezért a kapott kanos leveleket összefoglalom amikkel az évek alatt bombáztak.

Természetesen akinek nem inge... 10-ből 1 tényleg értelmes, mármint annyira értelmes, hogy nem veszi észre, hogy pasinak ír, de már megírt egy bemutatkozó levelet, amit 100 nőnek elküldött és csak a nevet javította ki.


De a maradék 9 összefoglalva kb ilyen:

"Szia! Mesélj!!! :))))) Hogy volt?!? Írtad, hogy a barátnőddel szexeltél, vagyis te leszbikus vagy??? Amúgy te szereted a szexet??? És lenyeled??? Én nem vagyok semmi jónak az elrontója amúgy! Nagyon izgató amúgy amit írsz, nem akarsz egy fiúval beszélgetni???

Küldök neked képet magamról, mi a véleményed??? (csatolva egy 60 kilós kis pucér, pattanásos, girhes pojáca vagy nagy pocakos, szőrös pasi képe VAGY egy göthös, fehér, halál szőrös, túrós 13 centis farok)"


Én pasiként tucatnyi ilyen hülye levelet kapok, el sem tudom képzelni, hogy egy nő hány hasonlót kap.


Most kérdezd meg magadtól, ha te napi 40 levelet kapnál ugyanolyan pasiktól mint te magad amilyen vagy, mindegyik álmodozik, ajánlgat és kérdez, akkor neked lenne kedved és energiád ezeknek visszaválaszolni?!?!

Igen, lehet első nap még megtennéd, illendőségből, de 2 hét után is???


A legjobban az tetszik, amikor 3 nap ugyanaz a kiéhezett kan ír egy teljesen új levelet és észre sem veszi, hogy már írt egy farokveréssel hamarabb egyet.

2018. jan. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!