Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek ezzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ezzel lehet gond?

Figyelt kérdés
Az átlagnál kisebb szerszámmal rendelkezem, 14 cm hosszú-4 cm vastag. Félek hogy nem fog ,,tetszeni " majd a páromnak. Bár eddig nem volt rá panasz szerencsére.
2018. jan. 8. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:

13-16 cm az átlagos hossz,a vastagságod is átlagos.


"Bár eddig nem volt rá panasz szerencsére."

Úgy érted,hogy a kezed nem panaszkodott?

2018. jan. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

14 centivel éppen az átlagban benne vagy. Talán még fölötte is.

Ti pasik, akik örökké a farkatokat méregetitek, nem olvastok? Számtalan kutatás jelent már meg a témában, hogy mekkora az átlagos phasz. Ezt még én is olvastam, pedig nő vagyok, és pont leszarom, hogy kinek mekkora farka van.

2018. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Haha. Nem, nő, partner részéről nem volt rá panasz. Szexuális közösülésre gondoltam.
2018. jan. 8. 16:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem érdekelt a méreted egy csajt sem,akkor miből gondolod,hogy a mostaninak nem fog tetszeni.

Nem lehetsz túl magabiztos.

2018. jan. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs nagy önbizalmam az biztos. Eddig 3 barátnőm volt összesen sajnos. Tévedés, nem szoktam méregetni, nem ezzel vagyok elfoglalva, csak most beugrott a kérdés. Köszi
2018. jan. 8. 16:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Teljesen jó :)


A nagy farok SEMMIVEL sem jobb, mert a férfiak 90 sok százaléka NEM bír vele bánni és fájdalmat okoz.

2018. jan. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!