Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti is így vagytok ezzel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti is így vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Amikor az ún. "Termékeny időszakban vagyok" s a menszesz előtti 1-2 napban sőt néha azalatt is ,akkor nagyon kívánom a szexet. Néha olyannyira ,hogy minden férfiba csak azt látom mennyire jó lenne egyet szexelni. Pl tv-ben...utcán jobb pasit ha látok :)

Tehát valóban igaz,hogy ösztönszerűen "mint az állatok" olyankor a férfiak is megérzik ,hogy a nő termékeny s szexre vágyik???? :) 22L


2018. jan. 9. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Hát a menses előtt 1-2 nappal és alatta, nem vagy termékeny időszakba.
2018. jan. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Mensi előtt egy-két nappal nem vagy termékeny időszakban.

Ezek a “tünetek” csak annyit jeleznek, hogy meg fog jönni. Hormonális dolog, a konkrét oka még ismeretlen. Ahogy a menstruáció előtti mellfeszülés, derékfájás, ingerlékenység, stb.

Mindenkinél más és más.

Néha nálam is van ilyen. Olyankor megkívánok minden mozgó hímet. :)

2018. jan. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, az előttem szólók leírták....nem vagy akkor termékeny. Szerintem hormonális ugyan, de a megtermékenyítéshez nincs köze.
2018. jan. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom , hogy akkor nem vagyok termékeny ! Arra irtam a menszi előtti napokat ,hogy akkor is azt érzem mint a termékeny idoszakban. "Mindent" kívánok xd
2018. jan. 9. 13:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Én meg állandóan ezt érzem,de türtőztetem magam mikor megvan.
2018. jan. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:D
2018. jan. 9. 13:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg tanulmányt végeztek ezzel kapcsolatban. A nők nagyon durván ösztönlényekké válnak. Sokkal több is a kilengés. Mivel a férfiaknál ez folyamatos és nem ciklikus ezért kevésbé csapongóak is ilyen szempontból. Példának hatalmas százalékban választanák egy kép és egy levetett póló alapján azokat a férfiakat, akiknek magasabb a tesztoszteron szintjük a termékenység időszakában, még a nem túl vonzóakat is. De más időszakban már nem jött ki ugyan ez az eredmény. Vagy egy 15 éves oxfordi tanulmány pont ezt az időszakot vizsgálta és nem mondták meg a családoknak, hogy miért vesznek DNS mintát, de kiderült, hogy nagyon magas százalékban nem az apától van a gyerek. De amúgy a férfiak szerintem ezt nem érzik meg annyira mint az állatok, hogy ha valaki "tüzel", csak inkább a jeleket veszik észre, ha egy nőn látják az érdeklődést, még ha az nem is direkt.
2018. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is kivánosabb vagyok menzesz idején. A hormonoknak köszönhetö. Felkészül a test, megtisztul egy uj élet befogadására, és ilyenkor, mint a kutyák is, mikor tüzelnek, mi is tüzelünk és kívánósabbak vagyunk 😊
2018. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálam is ez a helyzet. A termékeny időszakban vagyok a legkívánósabb és mensi alatt. Pl ovu és mensi között jelentősen kevesebbszer kívánom.

Szerencsére elkapom a párom és kész, ha vágyom rá :)

2018. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves 7/9 tök jo amit irtal

Lanyok ti is :)

2018. jan. 9. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!