Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm szed fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szed fogamzásgátlót de amikor szexelünk mindig mondja hogy gumit húzzak. De minek ha szed gyógyszert? 23/f

Figyelt kérdés
Gumi nélkül sokkal jobb. 20 éves korától szedi ,most 22 éves.
2018. jan. 13. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nemibetegség és a fogamzásgátlő nem 100%-os, lehet hogy kicsit paranóiás ilyen téren és biztosra akar menni.
2018. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

8 hónapja vagyunk együtt és voltunk mind 2-en orvosnál

Nem értem minek

2018. jan. 13. 22:35
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Sem a fogamzásgátló, sem az óvszer, sem semmilyen más fogamzásgátlási módszer nem 100%-os.

Mi is így csináltuk.

Ha valaki annyira tart a nem kívánt terhességtől, akkor jobb így, hidd el.

2018. jan. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De a fogamzásgátlót már akkor is szedte amikor még nem voltunk együtt
2018. jan. 13. 23:00
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen feleslegesen mérgezi magát a fogamzásgátlóval,ha nem is engedi,hogy beleélvezz.
2018. jan. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Te komolyan mennyire értetlrn vagy?! Tök mindegy hogy mikortól szedi a fogamzásgátlót, meg hogy hány orvisnál voltatok, a fogamzásgátlót akkor sem véd 100%-osan. Biztos egy kicsit paranoiás.
2018. jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ronyós. Nem kell tabi mellett gumi. Mond meg neki, hogy te pedig nem húzol. Ha továbbra is ragaszkodik hozzá, akkor nincs szex
2018. jan. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Túlságosan fél, vagy nem szereti, ha utána folyik ki belőle. Teljesen érthető, csak akkor feleslegesen szedi a tablettát.

És valóban, száz százalékos védekezési módszer nincs, de nekem hosszú évek alatt sem csak fogamzásgátló, sem csak óvszeres védekezés mellett nem jött össze. Sőt, amikor akartunk, akkor is több hónapig tartott, mire összejött a baba. Szóval ha minden előírás be van tartva, akkor szinte 100 százalékos védelmet nyújt önmagában a fogamzásgátlót is. Vagy önmagában az óvszer.

2018. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle hogy akkor minek szedi a gyógyszert ha mindig gumival akar szexelni .Azt mondta hogy úgy nem olyan erős a vérzése ha megjön neki. Korábban is kérdeztem már akkor csak azt mondta hogy "mert kell".
2018. jan. 14. 17:15
 10/13 A kérdező kommentje:
Valahogy nem lehetne megértetni vele hogy nekem gumiban nem jó?
2018. jan. 14. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!