Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férifak! Egy érdekes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férifak! Egy érdekes kérdésre szeretnék többféle meglátást kapni. Van kedvetek válaszolni? (Főleg privát üzenetben)

Figyelt kérdés

Fiatalabb fiúk, Érett egyedülálló férfiak, és házasságban élő férfiak válaszára számítok, egy, a házassággal kapcsolatos kérdésemmel kapcsolatban. Minden olyan ember válsszát szívesen veszem, akinek van valamilyen (pozitív vagy negatív) véleménye a házasságról általánosan.

Aki fiatal és/vagy Aki egyedülálló idődebb férfi (25+): szeretne-e a későbbiekben házasodni, (igen/nem) miért?

Aki házasságban él: Miért döntött úgy, hogy házasodni fog? Mi volt az elképzelése fiatalon? Megváltoztatta-e Ön valaki befolyására ezt az elképzelést?


Köszönöm a válaszokat.



2018. jan. 16. 10:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

miért teszel fel ilyen hülye kérdést? most komolyan? szeretnétek e házasodni?!?!? nem vazze, egyedül akarom leélni az életemet a macskámmal, mert nekem nem kell szerető feleség és 2-3 gyerek...


bár megértem ha nem fogod fel, majd ha egyszer szerelmes leszel és találsz egy olyan lányt akivel minden szabad percedet meg akarod osztani, majd megérted.


31, házas ember, aki látja a szingli ismerősein, hogy legszívesebben fejbe lőnék magukat és már mindegy kivel randiznak, csak legyen valaki aki picit is törődik velük

2018. jan. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Hölgyként tettem fel a kérdést, mert sok férfi ismerősöm van aki inkább élne bejelentett élettársi kapcsolatban élete végéig, gyerekkel meg mindennel, mintsem összeházasodjon, pénzt költsön a ceremóniára, mondván "hogy egy papírtól nem fogja jobban szeretni a mellette alvó nőt".

Kíváncsi vagyok különböző véleményekre.

És köszönöm a válaszod.

2018. jan. 16. 10:42
 3/18 anonim ***** válasza:
36%

az esküvő nem kerül pénzbe az önkormányzatnál.

igen, mert a házasság a legmagasabb fokú, kölcsönös bizalomra épített kerete a családos létnek.

40F házas

2018. jan. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#3, nagyon szépen köszönöm az őszinte választ.
2018. jan. 16. 11:31
 5/18 anonim ***** válasza:

ha így kérdezed az más:

aki azt hiszi pénzbe kerül a házasság, az hülye, mert nagyon olcsón is meg lehet csinálni, a családi esküvők meg nagyon ritkán jönnek ki mínuszban.

Majd miután rájön a pasi, hogy mennyi pénz és utánajárás van a házasságon kívüli gyerek papírjaival, na azután majd nem lesz kidumája a pénz.

A házasság egyfajta bizalom, ha valaki azért nem házasodik, mert fél, hogy el fog válni, annak nem megfelelő a kapcsolata.

2018. jan. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Igen, szeretnék, elsősorban mert elég hagyománytisztelő közegben nőttem fel és ez formálta az értékrendemet is. Tény hogy elég nagy költségekkel járhat, de ez nem kizárólagos, nem csak a pénz számít.

Mellesleg egy nagyon jó lehetőség a kapcsolataid megerősítésére, néha jó összehozni az embereket.

24F

2018. jan. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

Házasság a leghivatalosabb formája az együttlétünknek. Nem volt kérdés hogy összeházasodunk. Aki szerint "csak papír" az egy kiskaput akar nyitvahagyni magának. Meg milyen már ez az "élettárs" dolog, kohányéknál elmegy. A másik hogy felnőnek a gyerekek 17-18évesek, te meg ott állsz a "párod, barátod, pasid, csajod, nőd" vagy tökmindegy mid mellett. Nem mások előtt cink hanem saját magatok előtt. Ilyenek jutnak eszembe hogy megkérdezi a kislányod majd hogy "Anyu ti férj és feleség vagytok?", "Nem kicsim mi csak járunk Apáddal."


41F

2018. jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, mind nagyon hasznos számomra. Mindenkinek megy a zöld kezecske :)
2018. jan. 16. 12:03
 9/18 anonim ***** válasza:
Én alapvetően nem hiszek a házasságban. Ott valami nagyon nagy gond van, ha valaki ettől érez többet a másik iránt. Egy mások által kiállított okmány miatt fog hirtelen többet érezni? Meg az összes hozzákapcsolódó üzlet + a házassági szerződés. Minek megy valaki bele, ha már eleve fenntartja, hogy egyszer lehet szétmennek. Ugyanakkor valóban nagyon megkönnyíti az életet egy közös gyerek életében például. Én magam részéről nem tartom fontosnak, de belátom, ha lenne valaki az életemben, akkor könnyebb lenne, illetve, ha ő nagyon akarná nyilván elvenném. De mostanra hiába szeretnék gyereket, nem tartom valószínűnek, hogy én valaha találkozom olyannal, akit én tartanék annyira értékesnek. 30F
2018. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9, nagyon szépen köszönöm a választ. Sok ilyen meglátást hallottam már. Azzal ellentétben viszont, nagyin keveset az előtted szólók meglátásából.
2018. jan. 16. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!