Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan dolog a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan dolog a szexuális életedben amiről a fiatal/kezdő szexuális intelligenciájú éned sosem gondolta volna, hogy valaha meg fogsz tenni?

Figyelt kérdés
Ha igen mi volt az, hány évesen követted el és most mennyi vagy.
2018. jan. 16. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
nem tudod mire kiverni?
2018. jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretném részletezni, de pl. mindig a visszafogottakhoz tartoztam, bújós szerelmes szeretőnek tartottam magam, nem gondoltam, hogy a megfelelő férfi ki tud belőlem hozni egy szajhás oldalt. Nem bántam meg, örülök, hogy ezt is megtapasztaltam.
2018. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Most 1 ilyen dolog jutott eszembe.

Például a prosztatamasszázs. "Kislány" koromban eszembe nem jutott volna egy fiúnak "oda" nyúlni. De most már igénylem, hogy csinálhassam. 😀

23N

2018. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
soha nem gondoltam , hogy igényelni fogom a szopatást de mostanra ez teljesen megváltozott imádok mélytorkozni és ha a párom a számban megy el :) 21/N
2018. jan. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Orál, anál, bdsm.
2018. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értettem a a szex közbeni fenekelést, de kb.2 alkalom után istenesen rákaptam. Valamint nem gondoltam volna, hogy ennyire tetszeni fog ha egy jóval dominánsabb pasival vagyok, azt hittem majd a bujcis,romantikus szexet szeretem majd.
2018. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem gondoltam volna, hogy:

- fiatalabb fiúkkal is leszek

- hogy a nagyobb méretet kedvelem

- hogy férfit fogok nyalni

- hogy a fenekemet nyalják, ujjazzák és élvezem.

- hogy a férjemmel nem lesz szex és máshol kell keresnem.

2018. jan. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!