Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, nok velemenyere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nok velemenyere lennek kivancsi, mennyire tetszik nektek, vagy fogadjatok el, ha egy pasi szorzete termeszetes, ertve itt mellkas, kez, lab, fanszorzet? Esetleg zavar, vagy tetszik, van olyan akit kulonosen ez izgat?

Figyelt kérdés
2018. jan. 17. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Számomra ez attól függ, mit jelent pontosan a természetes. Van, aki szőrösebb típus, van, aki kevésbé. Engem a csupaszítás taszít egy férfin, viszont az se tetszik, ha valaki tetőtől talpig tiszta szőr, a háta is, mindene, mint egy majom. Szóval a kettő között teljesen oké a szőrzet számomra.

A pénisz környékén lévő szőr esetében viszont praktikus, ha egy kicsit rövidebbre van vágva, hogy legalább hozzá lehessen férni. Orális szexnél kifejezetten irritáló, ha minden tiszta szőr, és az ember szája folyton tele lesz vele.

23N

2018. jan. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem, ha egy férfi szőrös. *.*


26N

2018. jan. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszaitokat, ment a zold kez es a virtualis puszim
2018. jan. 17. 11:42
 4/11 anonim ***** válasza:

Mindenhol minél több szőr, annál jobb. Fanszőrzetnél nem baj ha csupasz, de ha meg van hagyva, azt is szeretem mikor beletemetkezik az arcom!

20/N

2018. jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyedül a bajusz és a szakáll zavar, a többi szőrt nem bánom.

26N

2018. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#6 bajussz, szakall nincs
2018. jan. 17. 12:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Hónalj legyen rendben, a többi nem zavar.
2018. jan. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Legyen rövidre vagva, honapj, kukinal meg sima.:))
2018. jan. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Fanszörzet ne legyen max rövidre vágott

Mert nem fogom leszopni

2018. jan. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem, ha egy férfi borotválja magát, hónalj -és persze arc- oké, máshol szerintem nagyon csúnya ha csupasz esetleg szúr.

Dzsungel fanszőrzet azért ne legyen, egy kis fazonigazítással az igazi.

Na igen, meg a göndörbundájú hát sem épp a legszexibb dolog...

2018. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!