Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van más olyan férfi is, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más olyan férfi is, aki azért egyedülálló, mert annyira válogat?

Figyelt kérdés
Vagyis fontos a külső, és még a belső is hozzá. Na és az van, hogy rengeteg nő már foglalt, ami gyengíti a kínálatot. Vagy, ha nincs ló, akkor jó a szamár is?

2018. jan. 18. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Eljutottam odáig, hogy nem tud vonzani külsőleg egy nő ha belsőleg nem vonz.

Viszont, hogy még bonyolítsam a helyzetet kevésbé érdekel egy olyan nő, aki külsőleg nem vonz.

Ismerkedésnél ez kb így néz ki: ránézek ha vonz akkor elkezdek vele beszélgetni ha nem akkor nem, ha vonz külsőleg de belsőleg nem akkor hagyom a fenébe, ha vonz belsőleg és külsőleg is akkor akkor komolyabban is próbálom. Viszont ők többnyire már foglaltak.

2018. jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van, én is válogatós vagyok. De ez nem azt jelenti, hogy a tökéleteset keresem külsőre.
2018. jan. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én eddig ezért voltam egyedül, most már van barátnőm, és nagyon szép
2018. jan. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
A minőség fontos , primitív ronda csajokkal nem állok le azért hogy ürítsek . Taszító közönséges és hájas nők is kilőve . Az igényem színvonala alá nem megyek .
2018. jan. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

nézd nekem alapvető h a nő gondolkodási képessége a plafont verje, azért várom el mert én tudom ezt nyujtani és nem elégszek meg buta pįcsával.

alapvető h legyen nyitott és befogadó új dolgokra, ne a hite általi meggyőződése vezesse a gondolatait, döntéseit.

ha ezen a két ponton megfelel, a többi már nem számit.

na meg lehetőleg ne legyen bálna, azzal nemtok mit kezdeni sajnos, legyen husi kicsit de ésszel.

2018. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Nőként irok. Sajnos ti fiúk nagyon válogatósak vagytok. Inkább fejben elképzeltek egy ideált és ha nem felel meh annak akkor veszett a dolog. Persze vannak kivételek. Énis olyan férfiakk beszélgetek akik helyesek azért. Nem páva meg ilyenek csak jóképű. Ez asszem alap. Olyannal nem lehet együtt lenni akihez nem vonzódsz. Ezért vagyok énis 3 és fél éve szingli mert akinek én tetszek az vagy csak kihasználni akar vagy nekem nem tetszik az illetö. 20/L
2018. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
"Sajnos ti fiúk nagyon válogatósak vagytok" Mert a nők átlagban nem épp ilyen válogatósak? És mi az hogy sajnos? Ha ti megtehetitek hogy válogattok, akkor én is megtehetem.
2018. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 Pont arról írsz te is utána, hogy te is válogatós vagy. :D
2018. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

én eléggé válogattam, szuper belső és nem utolsó külső mint elvárás, emiatt sok lánynak nemet mondtam, hiába tudtam, hogy szívesen eljönnének velem randizni.

így csak 23 évesen találtam meg a feleségemet (aki sokkal jobb csaj mint én pasi) és előtte csak 2 kapcsolatom volt néhány kalanddal megspékelve.


sokan ott rontják el, hogy várnak a sült galambra. nem keresik a párjukat, ugyan abban a baráti társaságban és ugyanabban a diszkóban próbálkoznak újra és újra, majd panaszkodnak, hogy nincsen "rendes" lány. ahhoz ki kell mozdulni, idegen környezet, idegen hely, idegen emberek. igen, ez azt jelenti, hogy lehet el kell hagynod az országot is és ott kell keresni. én is külföldi utazás közben találtam meg a magyar feleségemet :)


+1 tipp: lehet találsz egy szimpatikus lányt akiről tudod, hogy nem lesz soha az életed szerelme, de ennek ellenére nyugodtan vágj bele a lecsóba. kell szerezni tapasztalatot és jó időtöltés is, ezzel csak fejlődsz, megtanulsz csábítani, randizni, lánnyal beszélgetni és szexben is lesz legalább tapasztalatod. mint a mesében, ahol a királyfi sok év után megtalálta a királylányt, de azt se tudta mit csináljon vele, hiszen soha nem volt még kapcsolata előtte.

nem mondom, hogy hosszú éveket ölj bele, mert amíg együtt vagy, addig nem találsz mást, de ha van egy szabad nyarad, vagy egy szemesztered ahol jól esne egy fix kapcsolat, akkor vágj bele!!!

2018. jan. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9: Biztos, hogy nem fogok hülyíteni egy lányt sem ezért. Tudod te milyen szar lehet neki, ha Ő meg közben beléd szeret? :) Nem fogok játszani más érzéseivel azért, hogy nekem " több tapasztalatom legyen ". Aki szeret megfogja érteni miért nem volt eddig, hogy bele kell rázódnom magába a kapcsolatba is és a szeretkezésbe is. Lehet nem is tartana sokáig. Lehet, hogy igen. Embere válogatja.


Én is válogatós vagyok, de nem hiszem hogy annyira ritka lenne az olyan lány, aki tetszik. :) Persze szerintem ritkább, mint az átlagosnak mondott lányok, de azért látni ilyeneket, ha a külsőről beszélünk. S e mellett nálam is fontos a belső. Mondjuk akinek részleteztem mondtak olyat is, hogy meglepően normális "elvárásaim" vannak, szóval... kinek mi a válogatós:D

De igen: külső megfog belső megtart.


23/f

2018. jan. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!