Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Volt már olyan, hogy azért szakítottatok a párotokkal, mert nem tudtátok őt szexuálisan kielégíteni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 21. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. jan. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Még nem. Pedig már 50 elmúltam.
2018. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Tudvalevő, hogy a gyakoris férfiak mínden nőt képesek kielégíteni.

Nem is értem a kérdést

2018. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem, de olyanért már szákítottam mert kevés volt a nő az ágyban.
2018. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Soha. Én maximálisan kielégítem a nőt, akit kiválasztok.
2018. jan. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3-as: Már egy hónapja élek szexuális életet a párommal, és ezalatt egyszer sem volt még orgazmusom. Valószínűleg ebben közrejátszik az, hogy én nem vagyok túl tapasztalt, hisz ő vette el a szüzességem. Viszont neki már voltak előttem is barátnői, bár elmondása szerint a kapcsolatunk előtt volt egy hosszabb magányos időszaka, aminek köszönhetően elszokott a nőktől. Az aktus után mindig mondja, hogy bűntudata van, frusztrált azért, mert nekem annyira nem volt jó. A kérdést azért tettem fel, mert kíváncsi voltam, hogy valakivel előfordult-e már az, hogy olyan szintű negatív érzéseket és frusztrációt okozott neki az, hogy nem tudja kielégíteni a párját, hogy inkább szakított vele.
2018. jan. 21. 13:16
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Elképzelhető.

Szerintem a te eseted még nem veszélyes, mivel szűz voltál egy kapcsolatotok kezdetén, így nagy esély van a fejlődésre.

Ha egy tapasztalt lányt nem tud kielégíteni a férfi, ami az elődjének sikerült az elég frusztráló érzés, ebben élni elég komplikált.

Nem hiszem, hogy szakítana veled ezért, de te is tudsz dolgozni azon hogy jobb legyen. Magadat ki tudod elégíteni? Tudod hogy mitől mész el? Ha igen segíts neki, hogy jobb legyen mindkettőtöknek!

2018. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Gondolom kicsi a bránere és nem is jól használja... :/
2018. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Korrekt pasinak nincs ilyen gondja, mert ott van a keze és a nyelve. Nincs olyan nő akit ne lehetne szexuálisan kielégíteni. Arról nem is beszélve, hogy a nők jó része nem is tud elélvezni csiklóizgatás nélkül.
2018. jan. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy van kezed meg nyelved baromira semmit sem jelent, ha kicsi a szerszámod. Nem tudom miért kell ezeket Bs-ket itt terjeszteni. szerinted egy nő nem un rá erre, hogy mindig csak így segítséggel tud?? talán elmenni.. Kell egy átlagos vastagságú és hosszúságú méret amivel ez nem probléma (14-15cm 4-4,5cm vastagság). Az ilyen 11-12cm-wa 3,5cm-es mikropéniszekkel semmire sem mész. nem egy két nőt vesztettem már, és b#szhatom a figyelmességem, mert nem számít nekik a figyelmesség.
2018. jan. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!