Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom lehetséges azért csukja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom lehetséges azért csukja be a szemét szex közben mert másra gondol? Vagy más férfi is mikor elélvez meg koncentrál akkor becsukja?

Figyelt kérdés

2018. jan. 21. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Általában amikor becsukom egy sokkal jobb nőre gondolok.

Szívás.

2018. jan. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen becsukom pár másodpercre, mert nem tudom nyitva tartani az élvezettől. Nincs benne semmi különös.
2018. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nincs meg a bizalom a kapcsolatban, hogy ilyen semmiségeken is aggódnod kell?
2018. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Női logika...
2018. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi férfiak pislogni is csak azért szoktunk, mert közben másra gondolunk. Egyértelmű.
2018. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Mindenki máshogy szokta.

Én nyitva tartom a szememet. Van aki csukva. Ha ennyire nem bízol meg a párodban, akkor minek csináljátok?

És mi van akkor, ha másra gondol?

2018. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Változó. Volt olyan, hogy azért csuktam be a szememet mert nem volt szép a lány. Olyan is megesett, hogy annyira szép volt a lány, hogy nem bírtam volna 1 percnél tovább ha őt nézem.
2018. jan. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jó ez úgy volt mikor hátulról hatolt belém akkor csukva volt a szeme (tükörben láttam) de pl mikor ő van felül akkor volt hogy csukva volt de általaban engem nézett mindenhol.

Azért kérdezem mert nem olyan sokszor feküdtünk még le és nem tudom hogy ez normális vagy valami másért csinálja így. De ha állítása szerint szexinek tart akkor nem hiszem hogy másra gondol. Nem??

2018. jan. 21. 18:41
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

*facepalm* Na jó, nő vagyok, de ennyire azért még én se gondolom túl a dolgokat...

A legtöbb ember becsukja a szemét szex közben, ki hosszabb, ki rövidebb időre. Ezen felesleges aggódnod.

2018. jan. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ismertem olyat, aki bevallotta, hogy az exére gondolt mindig.
2023. júl. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!