Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm többször mondta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm többször mondta már, hogy szeretné, ha betenném neki gumi nélkül. ( több lenn) Mit csináljak? 23/F

Figyelt kérdés

mondja hogy szeretne érezni engem gumi nélkül is ( én vagyok neki az első). De nem szed fogamzásgátlót...

Persze nem végig gumi nélkül csinálnánk csak 1x betenném neki..

Elég bizonytalan vagyok hogy jó ötlet-e ez


2018. jan. 24. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Beteszed neki egyszer,aztán kicsit mégegyszer és aztán megint.. aztán ott tartotok majd,hogy megszakításos módszer ami rossz esetben nem válik be. Én ha felelősségteljes vagyok akkor nem teszek ilyet. Mikor a barátommal gumival csináltuk sosem kértem,hogy tegye be anélkül. Ezt felelősségteljességnek gondolom (pedig csak 18 vagyok)
2018. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
86%

Nem, egyáltalán nem jó ötlet. Mégha kicsi is az esélye, de akkor is ott van, hogy teherbe eshet. Barátnőd is lehetne annyira felnőtt, hogy tisztában legyen ezzel.

Először szedjen fogamzásgátlót. Ha meg nem szeretne semmi hormontartalmú gyógyszert bevenni, akkor még ott van a hüvelygyűrű is.

2018. jan. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%

Vagy szedjen fogamzásgátlót vagy nagyon óvatosnak kell lennetek.


Hány évesek vagytok?


Mióta vagytok eggyütt?


Kehet amugy hogy ő már gereket szeretne?

2018. jan. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
És ha vennétek hüvelykúpot vagy hüvelytablettát? Így óvszer nélkül csinálnátok, de mégis védekeztek. Aztán ha oda kerülne a sor használjatok ismét óvszert.
2018. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira szeretné, akkor tegyen érte, és szedjen fogamzásgátlót.


22/N

2018. jan. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha te szereted a rizikot, akkor beteszed. Ha szeretsz nyugodtan aludni, akkor ovszerezel. Már annyiszor volt ilyen kerdes. Mindkét táborbol vannak itt emberek. Lehet, hogy soknak nem lett gyereke, de nem hiszem hogy te akarsz lenni épp az aszerencsétlen barom, akinek beutott mégis a gebasz. Szerintem ha nem tabizik, akkor ne csináljátok ovszer nélkul. Neki meg végképp nem sok kulombség lesz benne.
2018. jan. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Mit csináljak?"


Gondold át, hogy késznek érzed-e magadat az apaságra.

2018. jan. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4#

Az ötlet nem rossz, de ha nem akarnak kockáztatni, akkor ki is veszi időben. Úgy már elég megbízható védekezési módszer.

2018. jan. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi mar evek ota a megszakitasos modszert alkalmazzuk, es sosem volt belole gond.
2018. jan. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tedd be neki, bújjatok össze, attól még nem lesz terhes. Aztán mielőtt igazán beindulnátok, azért húzd fel a gumit. Mi is megszakítást használtunk évekig, probléma nélkül.
2018. jan. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!