Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gáz ha egy férfi szexeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz ha egy férfi szexelni szeretne?

Figyelt kérdés
2018. jan. 26. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez szitu függő! Pl;az utcán egy random csaj nem fog lefeküdni veled.Ha haverod csaja,tesód,anyár tabu.

Ha a pároddal akarod,az természetes.

2018. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgyértem általánosságban egyből mindenki megriad ha arról van szó egy férfinak nemi vágya van egyből percerz undorító stb
2018. jan. 26. 12:00
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen ez engem is érdekelne, hogy miért bélyegzik meg a férfiakat rögtön emiatt. Aki egészséges az természetes, hogy akar szexelni..

25/F

2018. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen erről van szó
2018. jan. 26. 12:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez alap.A nők is akarnak!

Az a perverz,- aki folyton csak arról beszél, - illetlen helyeken veri ki, - lányokat /gyerekeket zaklat, - meztelen embereket fotóz/kukkol, bántalmazni akar egy másik embert a saját élvezete kedvéért.

Ezek az emberek mindenképpen azok!!! Akiknek egészséges nemi vágyuk van,azok nem perverzek!


Egyszer egy buszon,egy kb negyvenes pasi kiverte mellettem a nadrágjába túrva,nagyon kellemetlen volt.Volán volt és tele,arréb sem tudtam menni.15 évesen meg ciki lett volna szólni bárkinek is.Na ő perverz volt.Hiszen azért visszatadthatta volna,nemde!?

2018. jan. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De itt már mindenki perverz aki egyáltalán szexre mer gondolni xd
2018. jan. 26. 12:12
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Akkor én nagyon az vagyok,mert azt álmodtam,hogy negyven percig nyaltak és 5x élveztem el.... Zárt osztályra velem!!! :DD
2018. jan. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem gáz, a nők ugyan annyira szeretnek/szeretnének szexelni. Az a gáz, ha ennek nem megfelelő formában, kulturáltan adsz hangot. Erre pedig a férfiak hajlamosabbak.
2018. jan. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
akkora kamu, hogy a nők ugyanúgy akarnak szexelni.
2018. jan. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is, a nők csak a legjobb pasikra vágynak a férfiak pedig minden nőre
2018. jan. 27. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!