Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti engednétek? A barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti engednétek? A barátnőm szereti a szadizmust szex közben, azt szeretné, hogy ki legyek kötözve és a hosszú natúr körmeivel kénye-kedve szerint karmolásszon legalább 5-10 percig akár tiszta erőből is. Szerintetek mennyire lennék megkaparva?

Figyelt kérdés

2018. jan. 30. 22:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem engedj rá egy dándogot....
2018. jan. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%

Ne legyél ennyire prűd

Nyugi Anál közben ő se vigyorog

2018. jan. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Ha lennének no-go zónák, akkor tetszene.
2018. jan. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%

Hát kérj te is cserébe valamit. :D Pl az anál.


Én szeretem, hogyha a párom szex közben jó erősen megkarmolja a hátamat.

2018. jan. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
Nekem volt egy ilyen vadmacska csajom. Szabályosan le kellett gogni mintkét kezét mintha megerőszolnám, egyszer kiszadadult a keze és úgy belémkarmolt hogy folyt a vér a mellkasomból. Rögtön elfeljetettem hogy mit is csinálok éppen. :D
2018. jan. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem engedd! Egyrészt még neked is jó élmény lehet, másrészt örömet szerzel neki, harmadrészt talán utána adhatod seggbe.
2018. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

jó hát.


de mi köze van ennek az análhoz? jézusom ....

2018. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

Ha te ezt nem akarod, akkor nem mész bele és kész. Vannak dolgok, amit a nők nem akarnak, és nem is mennek bele. Ennyi.


Ha vágysz rá, vagy nálad ez belefér, akkor menj bele. Nem látunk a fejedbe, nem tudjuk, hogy számodra mi fér még bele.


Én nem mennék bele. Megalázónak érezném ezt a helyzetet.

2018. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
és ebben mi a megalázó? sztem állat :))
2018. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagyunk egyformák. Szerintem megalázó, hogy kiszolgáltatott vagyok, és kínoz (nem vagyok cukorból, kibírom, de tudat alatt ezt a gondolatmenetet indítja bennem el a helyzet) az a lány, akit szeretek. Nem érteném, hogy ha sueret, miért akar fájdalmat okozni. És mivel akaratom ellenére tenne valamit, ami nekem rossz, kevésbé érezném úgy, hogy bízhatok benne. És a fájdalom ami ellen nem tudok semmit tenni, és az okozója az akit szeretek, haraggal tölt el. A harag meg semmi jót nem szül. Számomra megalázó, én nem fogom ezt átélni. Ha Téged ez beindít, akkor hajrá :) nem akarok én semmi jónak az elrontója lenni, és tusztában vagyok vele, hogy nem vagyunk egyformák.
2018. febr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!