Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti elhagynátok a Nimfómániás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhagynátok a Nimfómániás barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Naponta 2-3x szexelünk, és imádom őt leszopni.

Sokszor küldök neki intim képeket amikor a haverjaival van, hogy kicsit kellemetlen helyzetbe hozzam a haverjai elött, felízzítom az estére.

Ha még úgy nem is illünk össze, meg persze nekem is vannak hibáim.. nektek fontosabb a jó szexuális "tartós"kapcsolat, vagy inkább lennétek együtt egy olyan lánnyal akivel jobban összepasszoltok de nem olyan jó vele a szex?


2018. jan. 31. 22:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%

Amikor már annyiszor csináljuk, hogy fel sem áll rád, mi értelme lenne ?

Sok dolgot kipróbálnék egy arra kapó lánnyal, de lényegében ez egy komoly betegség. Míg én tudok uralkodni magamon, bár nem szoktam korlátozni önmagam, addig egy ilyen lány/nő nem tud.

És mondjuk kib asznám a pi csába, ha egész nap rágná a fülem, hogy szexeljünk.

Jó, én is szeretem, sokszor, de ha még rossz a személyisége is, akkor óriási butka.

2018. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ha mondjuk engem is kérdezel akkor a válaszom az hogy gimi óta vágyok barátnőre az 10 Éve van azóta megtanultam önmagam lenni nő nélkül ugyan sajátos módokat igényel ám ez van
2018. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 RRR ***** válasza:

a szex az elsődleges,utána a passzolás másban


a napi 2-3 az sok,ha mellette dolgozom,de ha nem és bírom,persze


passz,hogy elhagynám vagy se,sajnos nem volt ilyen forróvérű nővel még kapcsolatom

2018. jan. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én biztos nem. :D
2018. jan. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Pont most történt, hogy tegnap este a feleségem már nagyon morcos volt. De 2 napig folyamatosan dolgoztam, és este már nagyon fáradt voltam. Ma reggel már azt hittem, hogy el akar válni. Aztán megkapta, amire vágyott, és most boldogság van, és szent a béke. Szóval ha ennél tüzesebb lenne, valszeg elválnának útjaink. Napi 2-3 szex hosszútávon szerintem nem tartható (életkortól függ). 2-3 naponta egy szex bőven elég, és annál élvezetesebb. 39/F
2018. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem
2018. jan. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Alapvetően ezzel nincs gond csak amikor tanulók vagy dolgoznom kell otthon, akkor tiszteljen meg annyival, hogy hagyja végezni a dolgom. Előtte utána jöhet bármi, sőt akkor még örülnék is neki :)
2018. jan. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A "tanulók" az egy főnév, és a tanuló többesszáma. Ha tanulsz, akkor "tanulok".
2018. jan. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Miből gondolod hogy nimfomán vagy? Attól hogy naponta 2-3 szor szexelsz még nem vagy nimfó.

Mondjuk nekem sok lenne, napi egy alkalom, 1 max 2 óra bőven elég, a párom 2-3 szor élvez el én egyszer a végén.

Ha a barátod bírja szusszal akkor hajrá.

Ha nimfó lennél akkor mindig újabb és egyre vadabb élvezet kellene. Nézd meg a Nimfomániás című filmet akkor kb fogadmad lesz arról milyen pokol az élete egy ilyen embernek.

2018. jan. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!