Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! A párotoknak gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! A párotoknak gyakran kell a szátokba élvezni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 1. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Ezt most úgy kérdezed,mint ha mi csajok akarnánk, hogy oda élvezzetek.
2018. febr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Szeretném ha minden nap odaélvezne a párom, de sajnos csak heti 3-4 szer van ilyen...
2018. febr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem akarod, akkor mondd meg neki. Ha érett és nem önző, akkor megérti. 3 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, de max 3x élveztem a szájába, mert nem szereti. Ha valami különleges alkalom van, akkor viszont meglepheted vele, nagyon fog örülni neki. 20F
2018. febr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Nem kell. Nekem sem kell hagyni. Nem is hagyom.

Vannak dolgok (elég széles skálán), amik nekem is bejönnek, ez azok közé tartozik az anállal együtt, amire lehet más nőt keresni, sajnálom.

2018. febr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2%
@4 Jó széles lehet a skála, ha már teljesen alap dolgok is tabunak számítanak.
2018. febr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyűlölöm a keserű ízét, az meg a legkevésbé sem szexi, hogy utána kiköpöm, vagy úgy nyelem le, mint az orvosságot. Az anállal meg az a bajom, hogy aranyerem van. Jó nagy bunkónak kell lenni ahhoz, hogy valaki így is erőltesse...


Helyszínt, pózt, ruhát, segédeszközt, az orál minden fajtáját, amiben nincs szájbaélvezés, kikötözést, fenékcsapkodást, fojtogatást, bármit elviselek, kifejezetten vevő is vagyok minden vadságra... De tartsátok már tiszteletben a párotok határait. Nekem ezek nem alap dolgok, hanem olyanok, amiket nem tudok, vagy nem akarok csinálni, mert nekem kellemetlen, és/vagy fáj.


Nem igaz, hogy nem elég nagy a játszótér a másik nyeletése és seggberakása nélkül...

2018. febr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Nalam mindenki ugy fejezibe az oralt, semmi rosszat nem latok benne. Nem kerek privit.
2018. febr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
"Nalam mindenki ugy fejezibe az oralt, semmi rosszat nem latok benne." Világos. Naponta hányan?
2018. febr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az én párom minden szexnél a számba élvez el, nekem ez nem okoz gondot
2018. febr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

KELL?


Nem, nem kell, ha épp nincs herpeszem és nem tudunk máshogyan együtt lenni, akkor persze élveziség orálozok, különben "csak" előjáték-gyanánt.

2018. febr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!