Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz hogy vannak olyan lanyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy vannak olyan lanyok egyetemen akik nemi tamogatasert lefekszenek ferfiakkal? Vagy ez csak rosszindulatu pletyka? Komolyan erdekelne hogy miert mennek bele es mi a cel vele. Ha nem akarnak kommentet irni nyugodtan irjatok privatot

Figyelt kérdés

2018. febr. 1. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokan így hirdetük magukat,hogy ne ostoba r.ibancnak tünjenek,mert úgy gondolják igy a gazdag réteg fogja keresni őket!
2018. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen vannak ilyen lányok...
2018. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak, a kenyszer es a penz nagy ur. Ha nem tamogatnak valakit a szulei, akkor sima diakmeloval nagyon kinkeserves osszekaparni a tandijat, alberlet, rezsi, tanszerek, konyvek, kaja, stb penzt. En pl kovetem a mintatantervet, de reggel 8tol este 8ig oram van minden nap, max hetvegen tudnek dolgozni, az meg edeskeves, ha az embert nem tamogatjak a szulei. Tanulni is kell valamikor meg pihenni... nem egyszeru ez. A felsooktatas mar kb luxus, rengeteg penzbe kerul.
2018. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Időnként egy kevéssel beszállnék én is egy ilyen lány rezsijébe! ;-)
2018. febr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lassmich Ruhe ***** válasza:

Sajnos igaz, nagyon sokuk rákényszerül.


Magyarország,én így szeretlek..

2018. febr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Rákényszerül :D:D:D:D:D:D Persze, kell neki támogató, mert összerogyna. Ez van ha nincs gerinced és nincs ami megtartson. Régen is voltak rossz helyzetben lévő egyetemisták és még sem volt ez nagy divat. Nem úgy mint most. Senki ne sírjon nekem, én már voltam úgy, hogy szinte az utcán voltam. Akaraterő, kitartás és mindig meg lehet oldani a dolgokat a nélkül, hogy az alapvető erényeit és tartását elvesztené az ember. Másrészt, ha nem tehetem meg az egyetemet, akkor inkább beletörődöm, mintsem lealjasítsam magam. Én se tudtam volna annyit dolgozni mellette, amennyit kellett volna így nem is iratkoztam be, hiába vettek fel régen. Gyötrelem, de ilyenek után beszélhetünk csak emberekről. Semmi, de semmi másról nem szól, csak van gusztusuk és igen is kényelmesek. Nem lehet szépíteni, ők is prostituáltak. Én beszélgettem már prostituálttal és lényegében akárhogy csűrte-csavarta a lényeg az volt, hogy lusta. Le lehet pontozni, de az igazságon nem fog változtatni. Ha fáj az igazság, akkor változtatni kell, mert igen is tudom, hogy aki ezt csinálja és esetleg olvassa, az is tudja belül, hogy ez bizony így van. Vagy ha nem, akkor ott nagyon nagy gondok vannak
2018. febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 formatron ***** válasza:
100%
Természetesen van ilyen hozzáállás egyetemeken is, főiskolában is, no meg az élet számtalan területén...Tehetik ezt a lányok akár pénzkeresés okán, de akár csak 'brahiból' is, mert ugye ha már amúgy is szivesen szexelnek, akkor miért ne fogadhatnának el ezért pénzt is, ha már akad egy-egy szerencsétlen idióta/szerelmes férfi, aki fizet érte. De azért a legtöbb egyetemi hallgató tanulni/diplomát szerezni ment az egyetemre, és lényegében ugye nem a szexuális teljesítményüket fogják osztályozni...:)...A közhiedelemmel ellentétben sokkal több a 'rendes lány' az egyetemeken, mint ahogy azt a sztereotípiákból ismerjük, de ugyebár annak nincs akkora visszhangja, mint a 'ribiskedésnek'...;)
2018. febr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha van ilyen, nyugodtan jelentkezzen nálam ;)
2019. márc. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!