Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orálhoz nagyobb bizalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orálhoz nagyobb bizalom szükséges mint szexhez vagy fordítva?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek van egy barátnője, aki összejött egy sráccal. Együtt vannak mar egy ideje, de lány nem akar vele lefeküdni mert nem érzi magát meg késznek ezért mindig inkább oralisan kielégíti a srácot. Szerintem ehhez több bizalom szükséges mint a szexhez. Ez mar jo ideje tart náluk, mert a párommal mindig beszélgetnek ilyenekről és ezért tudom, de szerintem tök érdekes, mert minden nap találkoznak és mindig lesz”pja.... de lefeküdni meg nem, őt sem lehet kinyalni.... szerintem nem fog sokáig tartani a kapcsolat, mert ez nem normális. Találkoztatok mar ilyennel, aki inkább adott csak az elején, mert nem volt meg készen rá?

2018. febr. 14. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Fordítva :).
2018. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Hát én nem bánnám, ha csak szopna 😉
2018. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
nekem orálhoz sokkal-sokkal nagyobb bizalom kéne. mondjuk hozzá kell tenni, hogy alapból undorodok a gondolattól, hogy a számba vegyek egy f szt, pedig heteró nő vagyok. de nekem valahogy ez az orál dolog nem fekszik... azt se akarnám, hogy engem kinyaljanak. viszont a sima szexben viszonylag hamar benne vagyok, ha megvan a kölcsönös szimpátia, szikra, etc. szerintem sokan vannak ezzel így, mert maga a szex egy tök természetes dolog, egyszerűen megfogalmazva "az a két szerv arra van kitalálva, hogy erre használják". már pisilésen kívül...:D na szóval értitek. az, hogy valaki a szájába vesz egy péniszt, vagy egy vaginát nyal, egyáltalán nem természetes.
2018. febr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mádár0218 ***** válasza:
73%

Szerintem a sex több bizalmat igényel mint mondjuk egy orális kielégítés.


- ha szűz, akkor jobban megválogadja és vár, hogy mi lesz később jó ötlet e neki oda adni azt ami még megvan, szerintem ez a gondolkodásmód pl érett


- ha már nem szűz, de még is úgy véli hogy kell egy idő amíg megtud bízni annyira az adott személyben, hogy magába engedje


Ezek persze egyénenként változó kérdések, de én így vélekedem efelől :)

2018. febr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Nekem az orálhoz nagyobb bizalom kell,mert ott pl.könnyen el lehet kapni bármit. Szexnél lehet gumival védekezni, bár nem mindig hatásos.
2018. febr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Elfogadnék egy ilyen torkosborz csajt :)
2018. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelműen a szexhez kell több bizalom/idő. L
2020. jan. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a fiúk többségének kell a torkosborz na ... szal nagyon jól teszi sztem, a srác tuti imádja, sokági fog tartani ...
2020. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A süket csaj nagyon félreérti a dolgokat 😆😆
2020. jan. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!