Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok singli van aki egyedül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok singli van aki egyedül tölti a valentin napot? Akik viszont párban töltik, mit terveztek az estére?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy a válaszadók között inkább a singlik vagy inkább a párban levők válaszolnak. Aki válaszol, az pls írja meg a nemét és a korát is.
2018. febr. 14. 21:12
1 2
 1/16 Ramone ***** válasza:
92%
Fogtam két kötőtűt és kiszurtam a szemeimet képletesen ahogy megláttam hogy kétszer is S el írtad a szinglit
2018. febr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyedülálló, 27 éves férfi vagyok. Épp most jelentkeztem be az oldalra, hátha lenne értelmes hölgy, kivel normálisan lehetne társalogni. Írjon, aki hasonlóan gondolkodik nőként!
2018. febr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Ramone ***** válasza:

ma 21:14


:'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D:'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D:'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D:'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D:'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D:'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D:'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D :'D:'D :'D :'D

2018. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem biztosan a szinglik lesznek többen, a párok most egymással foglalkoznak.

Én is páratlan vagyok :) 19L

2018. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
#3 most miért, szerintem annyi privátot fog kapni az itteni ronda, kiéhezett, frusztralt kislányoktól, hogy nem győz majd válaszolni :D
2018. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ronda. Mondjuk nem is írtam neki privit :D
2018. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Ramone ***** válasza:
49%

ma 21:18

Még hálás is lehet ha valami igénytelen csaj ír neki és nem egy kisfiú aki csajnak adja ki magát :D

2018. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#1-es: köszi de ez legyen a legnagyobb baj :D

#5-ös: Eddig 1 pasi írt rám.

2018. febr. 14. 21:20
 9/16 anonim ***** válasza:
#6 akkor nem is rád értettem, hogy ronda vagy. Egy szép, boldog nő nem irkal itt senkinek, mert van elég lehetősége a való életben, ennyi.
2018. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sajnos szinglikènt töltöm :/ 19 f
2018. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!