Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Lányok! Eddigi legjobb/le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok! Eddigi legjobb/legintenzívebb orgazmusotok? (Kort is írjatok ha lehet)

Figyelt kérdés

2018. febr. 16. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nővel volt.F.Nem a feleségemmel :(
2018. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Prosztata masszázstól👌 az intenzív ...
2018. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél órán át késleltettem aztán hatalmasat durrant. 17/f
2018. febr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Barátnőm azt mondta ki akar próbálni egy új szopós techinákát. Azt hittem a lelket is kiszívja belőlem, a végén remegett a lábam, le kellett ülnöm, úgy fejezte be. Nem vagyok egy domináns srác, sose szoktam ilyet, de a végén megfogtam a fejét és rányomtam. Le se tudta nyelni normálisan meg levegőt se kapott elkezdett prüszkölni, és visszajött az orrán. kb 10 percig kértem bocsánatot, miközbe ahhoz is gyenge voltam hogy felálljak.
2018. febr. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció elött nagyon kívánós voltam azt mondtam a barátomnak, hogy úgy szeretkezünk ahogy csak akar csak d*gj*n meg jól. Úgy lett, az volt életem legintenzívebb orgazmusa.
2018. febr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beleremegett szinte az egész testem, és kijött egy hatalmas nyögés. 19L
2018. febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4!

Mi volt az a technika?

2018. febr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!