Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előszőr feküdtem le a barátomm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előszőr feküdtem le a barátommal és szűz voltam. és védekeztünk. Normális az ha utánna fáj ott lent?

Figyelt kérdés
Védekeztünk is de kicsit féllek hogy mivan hogyha mégis teherbe estem.szex után hogyan tudom meg hogy nem e estem teherbe?
2018. febr. 17. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Ha védekeztetek akkor igen kicsi rá az esély. Elsőre sok nőnek fáj úgy tudom, szerintem normális.
2018. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Egy kis ideig teljesen normális, hogy fáj a pinád, ha nem múlik el, akkor lehet valami probléma ott lent.
2018. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Biztos nem tudtál kellően ellazulni,nem voltál elég nedves,Így érthető,ha kicsit érzékenyebb a hüvelyed szex után.

2 hét múlva csinálj egy terhességi tesztet,ha biztosra akarsz menni.

De ha nem szakadt ki az óvszer,akkor nem lehetsz terhes.Ezt nem árt ellenőrizni aktus után.

2018. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen átlagos, hogy az első után fáj. Előfordulhat, hogy majd a későbbi szeretkezés után is fájhat. Nálunk ez szinte mindig így van, mert mindketten szeretjük a durva szexet.
2018. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normalis, nekem is fajt, az emlekeim szerint. Csak atszakad vegulis a szuzhartya, meg eloszor fesziti szet a huvelyed valami. De gyorsan el fog mulni.
2018. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!