Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Este ezt tervezem elküldeni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Este ezt tervezem elküldeni a barátnőmnek, csajok szerintetek nem vészes?

Figyelt kérdés

Néha szoktunk egymásnak spontán képeket küldözgetni, szóval ebben ő is benne van. Gondoltam kicsit megfűszerezem azzal, hogy külön kérem tőle, hogy mit szeretnék látni:)

Feltételezem bejönne neki, mert szeret nekem és az ízlésemnek "megfelelni"


Hello Szív!

3 képnek örülnék.. 3 különböző pózból a punikádról :)

1, oldalt fekve összezárt lábakkal

2, guggolva alulról fényképezve

3, terpeszben ülsz és egy ujjacskád bedugod :D


a bónuszkép meg az lehetne, hogy lenyalod az ujjad! :))))


Puszi a nunidra!



2018. febr. 18. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez addig jó buli ameddig ki nem kerül netre..
2018. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1- ha a csajom annyira nem bízik bennem, hogy küldjön három képet akkor nem is tudom miért ő a csajom.. ?logika? :D
2018. febr. 18. 17:25
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Láttad már a napiszar oldalt? Ott is olyan lányokról vannak fenn fotók és videók, akik korábban megbíztak a párjukban. Most ezt mondod, de ki tudja, hogy egy csúnya szakítás mit hoz ki az emberből akár évek múlva is. Én max. úgy tenném meg, hogy az arcom vagy egyéb ismertetőjelem semmiképp se legyen rajta.
2018. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Jaaaaaaj, eszeveszett erotikus, fantasztikus, már lucskos is lettem a gondolattól, a megfogalmazástól.... Erre fogok maszturbálni én is!


L



Ilyen választ vársz vagy most mit akarsz ezzel a kérdéssel?

2018. febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
És erre akárki is vevő, meg beizgul? :D Ettől a megfogalmazástól én max olyan videót küldenék neked hogy röhögök rajtad.
2018. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Hát én szeretem az ilyen játékokat, de ez nekem kissé közönséges lenne.
2018. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom más hogy van vele, de hiába lennénk együtt már jó ideje és küldenénk ilyen képeket, én inkább röhögnék egy jót és nem küldenék soha többé képet. De ez személyes vélemény a barátnődnek lehet hogy tetszene.
2018. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk egyformák.

És nem. nem azt vártam, hogy bárki is lucskos lenne. Hol éltek ti? Ideje lenne leszállni a magas lóról. Ez egy szimpla kérdés volt. Se több se kevesebb.

Amire első körben jön a majd jól kiteszed netre válasz aztán meg a most mit vársz izguljak fel erre?


Komolyan mi ez?.. Mit kell így túlreagálni?


Ez a szakítás utáni dolog.. meg annyira nevetséges és szánalmas, hogy a legalja pasikhoz hasonlítotok minden férfit! Ez a beskatulyázás pont annyira szégyenteljes mint az akinek annyi intelligenciája nincs, hogy méltósággal tudjon viselni egy szakítást és ehhez hasonló retardált dolgokat műveljen bosszúból.. komolyan, ki az a deviáns akinek ez felmerül egy szakítás kapcsán? Áh.. elképesztő!

2018. febr. 18. 18:21
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neki tetszik ez a stílus, oké. Rám a hello szív, punika, ujjacska és puszi a nunidra kifejezésektől heves öklendezés tört, és ha a barátom ilyet küldene elgondolkodnék hogy hogy a viharba nem ismer ennyire másfél év után. De ha amúgy is így szoktatok beszélni akkor nem gáz.
2018. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Ettől a punikázástól meg nunizástól kiráz a hideg egy kicsit.

De amúgy nem, nem vészes.

2018. febr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!