Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy lány le akar velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány le akar velem feküdni viszont azt mondta nem szereti gumival csinálni hogy senkivel sem csinálta eddig gumival azt mondta hogy szedd gyógyszert most ha szedd akkor lehet gumi nélkül vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Eddig mindig gumival csináltam és így kicsi hát fura:D
2018. febr. 27. 16:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%
csináld gumi nélkül, no para, jó lesz :) de azért nem árt tudni hány sráccal volt előtte
2018. febr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Vajon akikkel csinálta, azoktól mi jót kaphatott el? Ilyen "alkalmakra" inkább gumival!
2018. febr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon rég szenvedek a hpv-vel. Ennyi a válaszom a kérdésedre
2018. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
14%
Küld hozzám
2018. febr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Nembaj egy kis tripper, kankó, herpeszvírus vagy csak simán gomba. Mindegyik viszket és éget, de idővel ki lehet gyógyulni belőle (csak a nemibeteg gondozó tud ciki lenni) ...kivéve a HIV vírus, mert abból nem lehet kigyógyulni.
2018. febr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

Mindenkivel gumi nélkül dugott. Vágod? Mindenkivel!

Részemről bottal nem merném megpiszkálni, de te nyugodtan dughatod gumi nélkül. Valószínűleg van annyi fertőzése, hogy már rég meddő.

Ha meg mégis megjelenik pár hét múlva, hogy terhes, akkor így jártál. Persze lehet, hogy már most is terhes mástól, csak kell egy balek aki gyerektartást fizet.

2018. febr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Ha jól sejtem alig ismered a hölgyeményt. Őrült vagy, ha gumi nélkül megdugod. Ki tudja hány nyavajája van, vagy hogy igazat mond-e a gyógyszerről és nem lesz-e terhes.
2018. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt nekem is egy ilyen lány "ismerősöm" (nem jártunk, csak felajánlotta, hogy legyünk "barátok")


Mindig nyafogott, hogy gumi nélkül csináljam meg, mert az mennyivel jobb. Én nem vállaltam be, de úgy tudom, hogy sokan igen, aztán nem sokkal később hallottam, hogy boldog anya, szegény srác meg annyira nem örült a pletykák szerint a dolognak, de bevállalta.

2018. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
akkor ebből gumi lesz :D
2018. febr. 27. 19:21
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
Ha tablettat szed, akkor rendszeresen kell jarjon nogyogyaszhoz, valoszinuleg jobban ki van vizsgalva, mint aki csak gumival szexel.
2018. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!