Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek működik a tantrasz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működik a tantraszex? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Férjemmel szeretnénk kipróbálni, elég magas a libidóm, neki viszont alacsony. Arra gondoltunk, talán segítene egy magasabb szintre emelni a szerelmünket. Nektek mi a tapasztalatotok ezzel? Ismertek jó oktatókat? 24N

2018. febr. 28. 00:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ummmm én egyszer voltam de humbuknak tűnt az egèsz ahol egy kanos pasas dörgölözött hozzànk transzba esve.....Eleve nincs orgazmus a tantràlis szexben vagy ahogy ők mondjàk "belülről éljük meg" így az élvezeti faktor kérdéses.Én személy szerint rohadt kínosnak éltem meg de milliók tudnának nekem ellent mondani.A kérdés mennyire vagy vevő az ezotérikus humbuk trendekre.Dölöngélni lassan pálmafát imitálva miközben egy ismeretlen hozzádsimul nekem nem volt életem élménye.
2018. febr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Diavolino44 ***** válasza:

Ment a zold kezecske az elsonek.


Van egy kedvenc peldam, van olyan lany akinek gondot jelent ha ket ujjal ujjazzak, s van aki csillagokat lat a gyonyortol analis oklozes kozben. Nem vagyunk egyformak. A problema leginkabb az, hogy minden iranyzat, azt mondja, hogy “csak” igy lehet szexelni, s ez fogja a szexualitasodat magasabb szintre emelni, a masik amit tanit az egy baromsag.

Aki egy kicsit is belenez a ebbe, az ezt fogja tapasztalni. S itt kanyarodok vissza, nem vagyunk egyformak. Lehet egyik mester neked jo a masik meg egy perverz aki eleteben egy novel volt, de tantragurunak kialltja ki magat.

En azert kezdtem el erdeklodni a szexualitas irant, mert ezoterikus beallitottsagu vagyok, csak aztan ra kellett jonnom, hogy a szex inkabb kotodik fizikai szinten mint humbukon. Nem vonom ketsegbe a spiritualis jelentosseget. DE! Elobb fizikalisan tegyuk rendbe a dolgokat es utana lehet magasabb szintre emelni, de nem forditva.

A megfelelo ut megtalalasa penzt idot es energiat emeszt fel. Barki azt fogja irni, ez a mester a legjobb nincs igaza. Csak neki maximum o valt be, a tobbi kozul. Vannak olyan dolgok, amikben azert egyezesek vannak.

Akit ajanlok, mert megfizetheto az az erintes hatalma tao, Zsolt intimitas gourmet, Gilian János, bar ezek kozul egyik sem tantras.


A tantrat itt es most leirom:

A tantra alapelve a magmegtartas. Pl egy honapban egyszer elvezhettek el mindketten. Ez ezerszer fontosabb a parodnak mint neked, valoszinu a te libidod a normalis az ove alacsony. Jatszadozzatok addig a pontig amig ugy nem erzi, hogy most mar muszaj elmennie, s ott megallni. Az elso egy honap borzalmasan szr lesz, de utana ez lesz a “normalis”.

2018. febr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.Az én libidom olyan magas ,hogy embert ölnék ha havi egy orgazmusra lennék ítélve!1-2 napot alig bírok ki.....

Legutoljára mikor egyéb okok miatt nemtudtam elélvezni a farkam felállt még oluan nőkre is akikre rá se néztem.Amikor meg egy jobb nő került a közelembe visszakellett magam fogni ,hogy ne ugorjak rá.1 hónap orgazmus megvonásnâl fizikai fajdalmaim lennének mint egy heroinosnak.

2018. febr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kimaradt hogy masfel hetig nem volt orgazmusom...
2018. febr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ó, ezt szomorúan olvasom. Köszönöm a további ötleteket, mindenképpen utána nézek! :)
2018. febr. 28. 13:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Régebben érdekelt de ma már egy pénzlehúzós humbuknak tartom, nem hiszek semmi ezotériában.


Viszont ami nekem nagyon bejött az a magmegtartós szex, heti 1élvezéssel!! Állandóan kanos vagyok , sokat tudok szeretkezni perverzkedni és nem élvezek el csak helt 1 szer

2018. márc. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Diavolino44 ***** válasza:
56%

Elso: az egesz arrol szol, hogy visszatoltsd az enregiat ami elveszett. Akkor vagy telejesen feltoltve, ha elevezel, s utana kemeny marad a farkad vagy a sokak altal ismert pc-izom gyakorlattol el tudsz elvezni.

Ha ezek mennek, akkor nyugodtan el lehet elvezni. Ha nem akkor csak gyenge az akaraterod, s igen pont ez a cel, hogy teljesen mindegy kicsoda, felalljon a farkad, ugyanis a farkad iranyitasa a te kezedben van, s nem a partnereben. Az egy gyengebb potencial, ha csak arra all fel aki tetszik.

A szexualitas egyspiritualis ut, ha egy honapot nem birsz ki elelvezes nelkul, akkor a tested rabja vagy. Egy ido utan hozzaszokik a szervezet, ha pl sportba fekteted, vagy motivaciot ad mas tervekhez.


Gilian Janos peldaul, eskuszik arra, hogy 2-3 naponta el lehet elvezni. Szoval nem vonom ketsegbe a dolgot. Ha ugy erzed a potencialod eros, akkor nyugodtan csinalhatod. Csak mikor az gyengul, akkor gondolkozz az erositesen.

2018. márc. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!