Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Elmagyarázná valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Elmagyarázná valaki részletesen, hogyan kell jól szopni?

Figyelt kérdés

Hogy a legélvezetesebb?

Milyen technikákat szerettek?



N.


2018. febr. 28. 21:38
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
76%
Erre nincs egy általánosan, mindenkire alkalmazható metódus. Mindenki másképp szereti. Most én ecsetelhetném, hogy én hogy szeretem, egyáltalán nem biztos, hogy a partnered számára is élvezetes lesz az a módszer.
2018. febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 RRR ***** válasza:
57%

itt keress vissza

meg

nézz bele:

[link]

2018. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
En igy szeretem. Szeretem amikor laton egy non h akarja tehat nem muszajbol vagy miattam csinlja hanem azert mert o vagyik ra annal jobb nincs akkor csinalja a legjobban :) szeretem amikor finoman vegig nyalja kozbe szemkontaktust tartjuk es latom rajta h alig varja h tovig bekapja :) majd persze ezt megis teszi eloszor finonan szep lassan kicsit nyelvevel is jatszik vele majd egyre melyebben elnyeli :) nagyjabol ennyi
2018. febr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
oké,hogy látom videón,de honnan tudjam,hogy belül a szájában,a nyelvével mit csinál,vagy mikor hogy szív,stb?
2018. febr. 28. 22:00
 5/48 A kérdező kommentje:

3-as:

jó,játszik vele,aztán végre rácuppan és bekapja.Ez egy mozdulat. Eddig minden félkegyelmű érti. Ezután jönne a lényeg.Ezt írja már le valaki légyszíves.

2018. febr. 28. 22:02
 6/48 A kérdező kommentje:

meg ez nem szopás,amit leírtál,hanem előjáték a farokkal.


Engem maga a szopás érdekel.Amikor a farok a szájban van.

2018. febr. 28. 22:04
 7/48 anonim ***** válasza:
79%
Gondolod megmutathatom, máshogy ez nem megy. xD
2018. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
7-es: férfi vagy?
2018. febr. 28. 22:05
 9/48 anonim ***** válasza:
Pasinként változik. Ahogy nálatok is a nyalás. Kit erősebben, kit gyegédebben, mélyebben, stb!
2018. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
akkor egy általános,normál szopást valaki le tud írni?
2018. febr. 28. 22:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!