Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sugar baby - a szebb lányoknál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sugar baby - a szebb lányoknál alap a havi minimum 250, de inkább félmilliós "ráfordítás". Összhangban van a kereslet és kínálat?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, a többszörösét keresem. A kérdés inkább az, hogy ezek a lányok találnak-e ilyen feltételekkel normálisan kinéző pasit? Vagy ez már az a szint, ahol a sörhasas-negyvenes is jó, csak perkálja a havi félmilliót?
2018. márc. 5. 14:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
nyilván a többszörösét keresed. Bolivarban :D különben nem ide irkálnál, hanem felmennél a puncs-ra vagy a viszony-ra és megnéznéd magadnak, mit kínálnak mennyiért.
2018. márc. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Mutassak bankszámlakivonatot, lúzerkém? Onnan jövök, és ott látom ezt. Az érdekelne, hogy mennyire gyakran jön létre üzlet ilyen feltételek alapján.
2018. márc. 5. 14:51
 3/25 anonim ***** válasza:
94%

Ekkora kamu kérdést... Látszik, hogy lövésed nincs semmiről.

Akinek ennyi pénze van, nem krumplit pucol, szal ezen a szinten már alap, hogy ápolt a pali.

2018. márc. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Igen, nyilván mindenki kamu, aki nem nettó 250-et keres. És Andy papa is baromira ápolt a szép pocakjával. Köszi.

Valami kevésbé frusztrált ember is válaszolhatna, akinek esetleg lényegi infója is van.

2018. márc. 5. 15:04
 5/25 anonim ***** válasza:
92%
Ne mutass, nemtúrkálok én senki zsebében, de aki havi fél milla többszörösét teszi félre, az szerintem vagy topmenedzser, vagy vállalkozó. Ez esetben szerintem megvannak azok a körök, ahol tud érdeklődni ilyenekről, nem pedig anonim kérdező oldalon próbál infót szerezni. Másik opció h drogdíler meg adócsaló, de akkor meg nem sugarbabyket fog bevonzani magához, hanem lotyókat.
2018. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
A kérdés itt az h te pöriszaftos pólóban akarsz vmi zimánylinda/palvinbarbi kaliberű csajszit felszedni, mert a pénz nem számít, vagy te vagy az ápolt, fess 40es fickó, aki a kinézetével akar spórolni a sörhasúakhoz képest
2018. márc. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Szerintem sem itt kérdezősködne egy "nagymenő", sokat kereső.
2018. márc. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

"de aki havi fél milla többszörösét teszi félre, az szerintem vagy topmenedzser, vagy vállalkozó."


Jaja, a kulcsszó: szerinted. De annyira imádom, ahogy ti, vesztesek, kivetítitek a saját nyomorotokat erre az oldalra is, gondolván, hogy akinek nálatok egy picivel is jobban megy, az már nem is a földön jár, ide meg pláne nem néz be. A nagyon ironikus az egészben, hogy ezzel elismeritek a saját nyomorotokat.

De tök mindegy, ez mind off. A kérdés adott, aki nem tud válaszolni, mert egy frusztrált hülye, az írjon privátban, ha ennyire nem hiszi, hogy havi millió felett keresek.

2018. márc. 5. 15:13
 9/25 anonim ***** válasza:
LOL, pont h nem én vagyok a frusztrált, hanem te, azzal hogy még mindig ezen lovagolsz. De figyi, igazat adok neked, ha én a fél milla többszörösét keresném (vagy lenne nem munkabér jellegű cashflow-m, ami ilyen kaliberű), biztos h nem ide írkálnék, hanem beülnék a tetszőleges autómba, amit keretszerződés alapján cserélgethetnék a bérbeadó cégnél, és akármilyen csajt az ujjaim köré csavarnék :D
2018. márc. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem én válaszolok mér negyedszerre egy olyan kérdésre, amire nem tudom a válasz. Oké, szíved joga jól keresni és ezt csinálni. Nekem meg szerintem szívem joga feltenni egy ártalmatlan kérdést anélkül, hogy a hozzád hasonló alakok telespammelnék a frusztrációtól csöpögő, tökéletesen ide nem illő megjegyzéseikkel.
2018. márc. 5. 15:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!