Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk miben viselkedtek máshogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miben viselkedtek máshogy szex közben azzal a lánnyal, akit szerettek, és azzal, akit csak úgy testileg kívántok? 22/L

Figyelt kérdés
2018. márc. 5. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre használom hogy dugtam a csajjal vagy hogy szeretkeztem. Szerintem a két szó nagyon jól kifejezi a kettő közötti különbséget.
2018. márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem olyan lánnyal is lehet szerelmeskedni akihez nincs kötődés de nagyon kivánatos és sexy
2018. márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akit csak testileg kívánok, arra nem áll fel, s ha fel állna se akarnék semmit.. így.
2018. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak szeretkezni szoktam mert csak olyan lánnyal tudok akit szeretek. Sajnos most egyedül senkivel!
2018. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Szinte kapásból eldöntöm egy csajról, hogy csak pár alkalomra kell-e, vagy akarom-e nyíltan felvállalt barátnőnek. Ha nem akarom barátnőnek, akkor önzően úgy szexelek vele, ahogy nekem a legkellemesebb, gyengéden, kényelmesen, nem érdekel, ha azt gondolja, hogy olyan balf..sz vagyok, aki még tisztességesen megdugni, sem tud egy csajt. A legtöbb csajnak ez már nem jön be...
2018. márc. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 rövidujju válasza:
51%
Akit csak testileg kívánok azokkal szemben kicsit önzőbb,bevállalósabb,perverzebb vagyok.
2018. márc. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írok, én nem éreztem különbséget. Életemben egyetlen egyalkalmas kalandom volt, na az a pasi az önzetlenség mintaképe volt, szerintem életemben nem viszonoztam ilyen kis mértékben, amit kaptam a szexben, gyakorlatilag szinte végig csak ő kényeztetett. Pedig akkor láttuk egymást először és utoljára is. Érdekes tapasztalás volt, az biztos. :)
2018. márc. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!