Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, legyetek velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, legyetek velem őszinték, elhagynátok?

Figyelt kérdés

A kérdésem a cicimre irányul.Viszonylag kerek a formájuk,a mellbimbóm is szép,de lógósak a melleim. Mondjuk nagyok is,C kosaras vagyok.

A mellbimbóm nem néz fele,valamilyen szinten még előre néz,de a mellem akkor is lógós.


Szép arcom és testem van,vékony a derekam,a fenekem az egyik legjobb rajtam,teljesen arányos vagyok,belsőre meg abszolút normális,bár inkább a mélyebb beszélgetéseket szeretem,amikor beszélünk is valamiről.

Szexben nagyon szeretnék kísérletező lenni, sok fantáziám van,amiket igazából simán megélhetnék,de meggátolnak a melleim.Feszélyezve érzem magam miattuk.



Elhagynátok azt a lányt/nőt,akivel ismerkedtek,ha a gyakorlatban nem tetszene a melle lógóssága?



Köszi


2018. márc. 6. 00:31
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:
*nem néz lefele
2018. márc. 6. 00:32
 2/53 anonim ***** válasza:
96%
Ezen infók alapján nem. :)
2018. márc. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
köszi :) és milyen esetben hagynád el?
2018. márc. 6. 00:39
 4/53 anonim ***** válasza:
99%

Szőrös a seggem, ernyedt állapotban ráncos a farkam, ráadásul nem is egyszínű.


Emiatt Te elhagynál egy férfit?


Senki sem tökéletes és nincs annál lelombozóbb, mint amikor a szexpartnered mínusz végtelen önbizalommal rendelkezik egy kis hibája miatt.


Ráadásul biztos én vagyok a régimódi, de nem sok pozíciót ismerek, amiben lóghat és látom.

2018. márc. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
98%

Ha belsőleg nem passzolnánk.

Am a külsőd miatt ne aggódj, mert ha az igazságot fedi a leírásod, akkor nem nézhetsz ki rosszul, ezen egy kicsit lógóbb mell nem sokat ront szerintem. :)

1. válaszoló voltam.

2018. márc. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
3%

Ezek alapján nem hiszem... De őszintén szolva nekem spec. sokat számítanak a mellek, s ha nem is minden pasinak, de a legtöbbnek szintén. Még ha nem is mondnák ki...


Szóval megnéznék róla egy képet, csak így lehet válaszolni. Privibe is küldheted... Vagy, ha nagyon szégyenlős vagy, akkor keress a netről egy nagyon hasonlót a tiédhez és megmondom mi a véleményem.

De egy arcnélküli cicis képpel senki sem tud visszaélni...

2018. márc. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
97%
Ez édeskevés az elhagyáshoz ha különben jól megvagyunk! f.
2018. márc. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
57%
Dehogy. Engem még vonz is a női test enyhébb tökéletlensége és ha az illető emiatt egy picit félénk. (Nem te vagy az a duci lány, akinek a párja a melleit cikizte? Pár napja volt egy ilyen kérdés, csak törölték.) :)
2018. márc. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:

igen,az igazságot fedi,semmi értelme nem lenne anonim oldalon is kamuzni(bár tudom,sokan azért próbálkoznak).

Engem viszont valóban érdekel a férfiak hozzáállása,ehhez viszont muszáj őszintének lenni,különben magamat verem át.

2018. márc. 6. 00:52
 10/53 A kérdező kommentje:

8-as:

nem,biztos nem én vagyok!

és nem is vagyok duci.a testem szép,nőiesen vékony,formás,de ezt említettem is.

2018. márc. 6. 00:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!