Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, nektek mennyire tetszenek az ektomorf alkatú (magas, vékony) férfiak?

Figyelt kérdés

EKTOMORF TÍPUS

ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK

Vékony, hosszúkás arc, magas homlok, keskeny csípő, hosszúkás hasfal, vékony, hosszú végtagok. Testzsírszázaléka minimális, izomzata gyenge, hízásra egyáltalán nem hajlamos, sőt, szinte képtelen.



2018. márc. 6. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
A magas az esetem, szeretem ha valakinek a mellkasáig érek. A soványság az nem jön be, inkább a 185 magas, kb 90 kiloval pàrosítva.
2018. márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Segíccséééég, visszajött a magasvékony!!! És ektomorffiúnak hívatja magát...
2018. márc. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Még mindig sajnálom a jövendőbeli gyereked..:(


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2018. márc. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem tetszenek, számomra a nagyon vékonyka test nem férfias.
2018. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfit keresek magamnak,nem barátnőt..
2018. márc. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátom pont ilyen alkatú és utálja. Akárhogy próbál, nem tud se hízni, se vastagítani. Sokszor kaptam már meg ismerősöktől az előző hozzászólók véleményét, hogy mellém valami kigyúrt pasast képzeltek, keressek már férfit, stb.

Erre pedig annyit tudok mondani, hogy én őt szeretem. Olyannak amilyen. Szerintem a személyiséget nem lehet lekörözni hatalmas bicepszekkel.

2018. márc. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem az a probléma,hogy nem tudsz hízni,mert arról nem tehetsz,meg arról sem,hogy vékony vagy.

De miért nem lehet eljárni edzeni?Miért könnyebb itt sírni,ahelyett,hogy bevágódnál a terembe aztán megpróbálnál feltolni magadra pár kg izmot.

2018. márc. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


A korábbi hasonló kérdéseket nem én tettem fel, de látom másoknak is vannak ilyen problémái :(

2018. márc. 7. 21:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én pasim is ilyen alkat,viszont nekem nagyon tetszik benne, hogy amúgy szálkás a teste és kockás a hasa...Edzeni nem edz, mert egész nap dolgozik,és szeretne hízni, de általában én hízom helyette :P
2018. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gelesztások. Szerintem csak kevés csajnak tetszenek. Azt hiszem inkább az atléta alkat jön be nekik: Magas, széles váll, fejlett izomzat, határozott másodlagos nemi jellegek. :D
2018. dec. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!