Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Talán velem van a gond?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán velem van a gond?

Figyelt kérdés
Először is, köszönöm azoknak, akik normális válaszokat adnak. Szóval, fiú vagyok, és tegnap történt meg elöször, hogy lefekeküdtem egy lánnyal. Igazából feljött filmezni, és azelőtt 3-4 órával könnyítettem volt magamon. Végig lovagló pózban csináltuk, És nem tudtam elmenni. Utána megnéztem az óvszert és abban sem volt semmi. Viszont közbe-közbe lelankadt, és nehezen is állt fel. Úgy 2-3 próbálkozás volt, átlagban 3 percekkel. Velem van a gond? Vagy el kellene menni orvoshoz. 23F
2018. márc. 7. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Abból a szempontból valóban veled lehet a gond, hogy pasi oldalról ez fejben dől el (a te korodban legalábbis, ha nincs betegséged vagy ilyesmi ami merevedési zavart okozna), de nagyon. Ha nem vagy ott teljesen fejben, le-lelankadhatsz, de ha nagyon ott vagy és túl akarsz teljesíteni... hát akkor is előfordulhat, épp amiatt hogy annyira feszíted magad, inkább csak begörcsölsz.


Orvos? Elenyésző százalékban van 23 éves férfiaknak nem pszichés eredetű zavara - amiről pedig te írtál, az még zavarnak sem igazán nevezhető. Csak gondolkodj el kicsit azon, hogy élet-halál kérdés-e a szex? Nagyon nem. Érdemes rajta görcsölni? Úgyszintén nem. Ha elkalandozol és lankadni kezdesz, kicsit kezdj el barangolni a csaj testén szájjal, kézzel afféle "szünetként". Szóval tereld vissza a figyelmed arra, hogy mennyire izgató a feneke, a bőre, a válla íve, mittudomén. Koncentráció kérdése, viszont ha folyamatosan az jár a fejedben, hogy "jaj le ne lankadjak", na akkor tutira lelankadsz. Trükkös ez, szerintem a csajok el sem tudják képzelni mennyi gátlás meg aggodalom van sok pasiban.


PS.: NE maszturbálj közvetlenül szex előtt! Egyrészt jobb helyre is lőheted azt a patront, másrészt meg mindenki más tempóban regenerálódik és áll készen egy újabb menetre. Ha már csinálod, akkor inkább "húzd fel" magad kicsit előtte... bár akkor meg visszatartani lehet nehéz :D

2018. márc. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nekem sokáig a lovagló póz amiben nem tudtam soha elmenni,csak ha rám hajolt és úgy.F
2018. márc. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs...ezt megjártuk sokan anno, én is... stressz, izgalom, teljesítménykényszer. Plusz a lovagló nekem sem a kedvenc elélvezős pózom. Sokat pettingeljetek, és ne rakj magadra terhet, menni fog...
2018. márc. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel.

Külösen a legelső alkalommal nagyon gyakori, hogy a fiúnak erekciós problémái vannak, nyilvánvalóan a bizonyítási kényszer miatt, mert nagyon tart a megszégyenüléstől. Ez hamar el szokott múlni, de ugyanolyan gyakran átmegy korai magömléses problémába. Azon pedig valóban segít az előszetes maszturbálás. Mégis, fontold meg: a gyors elélvezés egyoldalú ugyan, de kihagyhatatlan élmény. ;) Miért ne a barátnőddel csinálnád?! Két dologgal kell ezt "rendbehozni".

Ha megmondod a lánynak, hogy amiatt van, mert fantasztikusan jó vele (és ez teljesen igaz), akkor büszke lesz a sikerére.

De nagyon fontos, hogy ne maradjon hoppon! Attól függően, hogy mit szeret vagy nyald ki alaposan, vagy kis pihenés után kezdd újra a behatolást, és minthogy sokkal tovább fog tartani, elégítsd ki rendesen. Praktikus, ha előbb neki adod meg orálisan, ami jár, és akkor eleve meg lesz alapozva a bizalom. :)

Gyakorlással sok esetben el lehet oda jutni, hogy a lánynak, megfelelő izgalmi állapotban meglepően rövid idő is elég. Ez az optimális állapot, de nem mindíg sikerül elérni.

2018. márc. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem
2021. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen
2021. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem
2021. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem veled
2021. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!