Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehetne még csinálni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne még csinálni, hogy jobban kitáguljak?

Figyelt kérdés

Van egy férfi az életemben, akivel nagyon jól érzem magam és ő is viszont elmondása szerint. Már egy jó ideje randizgattunk, majd megtörtént a szeretkezés is. Ő nagyon figyelt rám és kényeztetett előtte bőven, ahogy én is őt. Szóval ilyen téren nincs gond. Viszont elég nagy méretekkel rendelkezik és én pedig elég szűk vagyok. Mondta is, hogy korábban nem volt még ilyen probléma, hogy a partnerének fájt volna és én vagyok a legszűkebb eddig, akikkel együtt volt. Mivel szerettem volna vele együtt lenni és előjáték is rendesen megvolt, óvszert is használtunk, így meglepett, hogy eléggé fájt az elején a vastagsága miatt. Mit lehetne még tenni ez ellen? Hogy ne vagy kevésbé fájjon? Ha van valami tapasztalatotok, akkor kérlek írjátok meg válaszban!

Köszönöm előre is!


2018. márc. 8. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Ne tégy semmit! Idővel úgyis kitágulsz és akkor már rosszabb lesz, vissza kívánod majd a mostani állapotodat.
2018. márc. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Számokban kifejezve kb milyen vastag?


Külön nem tágítanék.. eleve úgy is ki fogsz tágulni, de utána egy jó darabig nem lesz olyan jó egy kisebb méretűvel a szex arra azért készülj fel..

egyébként ha fáj az annak a jele, hogy a puncid nem bírja.. nem erőltetném ezt a helyedben :(

Én jobban vigyáznék a testemre!

2018. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is volt nagyon szűk barátnőm és hozzám tágult elég gyorsan. Csak az elsőnél volt nehezebb de nem fáj neki nagyon. A többinél már simán ment.
2018. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát akkor nincs mit tenni, szexelj velem, garantáltan nem fog fájni! ;)
2018. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6-7 cm vastag
2018. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
vagy szexelj velem kicsi de legalább puha!
2018. márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Keress egy normális f...ú csávót!

Még hazudik is hogy nem volt még ilyen hogy fájt volna... A nagy f... fáj!

2018. márc. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. Irigykedem.

2. Nincs ilyen, hogy kitágul a vagina, legfeljebb szülés után, de akkor is vissza áll eredeti állapotba, csak idővel.

3. Csak normálisan fel kell izgasson, akkor nincs ilyen, hogy fáj. Gondolkodj az ökölszexben. Ha normálosan fel vagy izgulva, és így tágulsz is, akkor nem okoz az se fájdalmat, pedig 8-9 cm is beszélünk akkor. De ott is percek alatt alaphelyzetbe áll a hüvely mérete.

2018. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csinaltasd fel magad szulj gyereket: problema megoldva
2018. márc. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!