Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Néhány nő miért hazudja azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány nő miért hazudja azt, hogy a barátjának / exének nagyobb a szerszáma?

Figyelt kérdés

Volt, aki 20-nak mondta (nem volt annyi, az már bebizonyosodott).

Vagy itt egy másik példa: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

Még rengeteg ilyet hallottam ezeken kívül.


Nem értem, miért csinálják? Megértem, ha egy hím hazudja nagyobbnak, hátha könnyebben összejön neki, amit akar, de egy lánynak ez mit számít? Vagy valamiféle tekintélyre tesz szert, ha azt mondja, hogy ő elbír egy 22-essel? Vagy miért?

Hálát lennék, ha valaki fel tudna világosítani, mert én őszintén nem tudom megérteni. :D



2018. márc. 12. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Arra nem gondoltál még, hogy a hapsik hazudtak a méretükről a nőknek? Ők meg elhitték mivel amúgy is rossz a szemmértékük
2018. márc. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenki szeret(ne) különlegesnek látszani. Szexualitás témában mivel dicsekedjen egy lány? Hát azzal, hogy milyen bika fiúja volt, 25 centis farokkal. Ezeket a meséket kezelni kell tudni. És az ilyen lányt is, hasonlóan. Tedd a két lábát a nyakadba, és húzd magad rá, ahogyan csak tudod. Leggyakrabban az átlagos, vagy az alatti mérettel is tapasztalni fogod, hogy ellenkezik, mert nyomod a méhszáját. Ennyi, megnyugodhatsz, ez a téma többé nem fog előkerülni. :)
2018. márc. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Lehet velem van a baj, de én nem szoktam a pasimmal megvitatni az exe(i)m méreteit :D
2018. márc. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Bár még soha nem kérdezték meg tőlem mekkora a párom farka, semmilyen körülmények között, ha megtennék, tuti hazudnék én is, hogy 20 centi vagy ilyesmi.


Azért, hogy macsósabbnak tűnjön. Nem fogom lejáratni, hogy hát kb 13 centi, nem nagy, és ha fáradt akkor fel sem áll neki. Ilyet senki nem mond. De mondom, még soha senki nem kérdezte meg tőlem ezt. :D

2018. márc. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tolem kerdeztek mar meg paran. Hat ehez senkinek semmi koze rajtunk kivul. Miert erdekli hogy mekkora a farka az en pasimnak? Egyszer a legjobb baratnom is megkerdezte tolem. Mondtam neki hogy ne haragudj de nem mondom meg. Aztan mikor vettunk gumit, megnezte benne a meretet itthon, es lattam hogy felcsillant a szeme mikor nezte hogy mekkora meretu a gumi.. szerintem ehez senkinek semmi koze.
2018. márc. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#1, tudom, hogy sok nőnek rossz a szemmértéke, az én barátnőmnek is az. Direkt azért linkeltem be a kérdést, hogy lásd, nem 2-3 centi tévedésekről beszélünk. Azért azt ne próbáld beadni nekem, hogy egy nő nem tudja megmondani valamiről, hogy az 15 vagy 25 centi.

Mellesleg a kérdés nem azokról szólt, akik elnézik / elhiszik, hogy a barátjuknak nagyobb, hanem akik tudatosan nagyobbnak hazudják számomra nem érthető okokból, de úgy látom, ezt nem sikerült megérteni. :)


#2 Nem zavar, csak eléggé érdekelt. :D Szimplán nem értettem, hogy ettől nekik miért lesz jobb, pláne, mivel úgyis kiderül majd a jelenlegijükkel, hogy nem, hogy a 20-22 centiket nem bírják, de a 18-at sem. Mondjuk az továbbra se tiszta számomra, hogy ettől miért lesz különlegesebb, nem tartok többre egy nőt azért, mert elbírt egy méretessel.


#3 Nálunk felmerült már más okokból, de egyébként igen, tényleg fura. :D


#4 Mondjuk ez jogos. :) Ilyen esetben értem is, de azt továbbra sem, ha valakinek teljesen átlagos vagy ne adj' isten még átlagon felüli is, azt minek tovább hazudni?


#5 Barátnőmék megvitatták már, ennyit tudok. De ha jól tudom, nem csak csacsogtak róla, értelme is volt a beszélgetésnek. Nem voltam ott, nem tudom biztosra. Akárhogy is, szerintem elég egyénfüggő... Mindenkinek a maga dolga, hogy elmondja-e, vagy sem. Szimplán furcsállom ezt a "hazudjuk olyan hatalmasnak, amivel a férfiak kis százaléka rendelkezik, mert az jó" hozzáállást.


Köszönöm a válaszokat. :)

2018. márc. 13. 10:09
 7/8 anonim ***** válasza:

azért azt is vedd észre, hogy ilyen 24 centis bejegyzések sokszor kamuk, amiket a kisfarkú pasik írnak, hogy jobban érezzék magukat. Nagyon nagyon sok átlagos farkú ír olyan posztot, hogy nőnek adja ki magát és élteti, hogy csakis a 20+ a nyerő, ezzel a célja, hogy VÉGRE vallják be a lányok, hogy igenis számít a méret, mert eddig mindig csak hazugság volt az összes duma.


Másik, amit az első ír, tényleg nem tudják mi mekkora. Annyit tudnak mondani, hogy szemmértékben kicsi, normális, vagy nagy. Még centit sem tudnának. Tényleg nem mérik ők meg és nem igazán kérdezik ezt meg. Te sem kérdezed meg a lánytól, hogy mekkora pontosan a melle, csak megmondod, hogy kicsi, normális vagy nagy és kész.

És tényleg elhiszik, hogy ki mekkorát mond, párom is azt hitte, hogy az előző pasinak 20 centis volt, mert azt mondta és úgy mérte le, hogy annak tűnjön előtte, és emiatt azt hitte az enyém is 20, mert kb ugyan akkora. Meglepődött, hogy "csak" 16.


Ezen felül sokat számít, hogy ránézésre mennyi (kövér e az illető, nagyobb test kisebb szerszámnak néz ki)

És a vastagság miatt is sokszor hozzácsapnak centiket, hiszen szorít, "ergo" hosszabb


Akik pedig olyat mondanak, hogy elbírnak egy 22-essel, azoknak sosem volt dolguk 22-essel....

2018. márc. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Teljesen tisztában vagyok ezekkel; ahogy azt is tudom, hogy nem hülyeség, amit az első írt, de továbbra sem kapcsolódik a kérdéshez. :) A kérdésem ugyanis azokról a nőkről szól, akik tudatosan feljebb hazudják, nem azért, mert elnézték / elhitték a mesét, és nem is a kamus fiúkról. Én élőben csak 1-2 olyan nőt ismerek, akikről utólag kiderült, hogy kamuztak (és zavarban voltak, amikor valaki rávágta, hogy márpedig ez biztos nem igaz), illetve egy barátom ismerőse is 20-at mondott, tudatosan. Tehát tényleg vannak ilyen nők. A kérdésem továbbra is az, hogy ezek a nők miért teszik ezt, ha a partnerük mérete egyébként teljesen átlagos.

(Egy olyan választ már kaptam, miért hazudna valaki, ha a partneré kisebb az átlagnál, de azt továbbra sem sikerül felfognom, miért van szükség a hazugságra akkor, ha a partner teljesen átlagos méretű.) Sajnos nem tudom felfogni, mi dicsekedni való van abban, hogy a barátomé / exemé baromi nagy. Nem tudom elképzelni, hogy ettől valakire felnézzenek, vagy nem is tudom.

2018. márc. 13. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!