Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyam eltiltott a pasimtol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyam eltiltott a pasimtol mert terhes lettem tole. Mit tehetnek hogy ne legyen merges ra?

Figyelt kérdés
2018. márc. 17. 16:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rád haragszik, hanem önmagára, amiért nem tanított meg téged a védekezésre. Az más kérdés, hogy ezt a saját maga iránt érzett haragot rajtad vezeti le. Neked mik a terveid a gyermekeddel?
2018. márc. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy?

mi lesz a babával?

dolgoztok mind ketten? van félretett pénzetek saját lakásotok?

gondolom nem múltál el 18

24n

2018. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom hány éves vagy valószínűleg még fiatal én 16-8 körülire tippellek. Próbáld megbeszélni anyukáddal, hogy megérted hogy dühös, de ha megtartjátok a babát a gyereknek szüksége van apára. Ezt be kell látnia. Remélem sikerül megbékélniük :) u.i: ha bármiféle kérdésed van a témával kapcsolatban, ťerhesség akármi nyugodtan írj privit én is 17 évesen lettem terhes, szóval ha tudok segíteni valamiben írj nyugodtan :)
2018. márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nem tartjuk meg a babat mivel se lehetosegunk nincs ra es fiatalok is vagyunk. En 16 baratom 17. Mindketten tanulunk. Persze tanultunk az esetbol es fogamzasgatlot szeretnek majd szedni, viszont anyam hallani se akar rola hogy talalkozzak vele. Kicsit naivak voltunk azt hittuk nem fog ez megtortenni.
2018. márc. 17. 16:51
 5/31 anonim ***** válasza:
81%

felesleges fogamzásgátlóval tönkre tenni a szervezetedet

az óvszert rendeltetés szerűen kell használni

a megszakításos szex meg nem védekezés

a gumit se úgy kell használni h előbb beteszi gumi nélkül aztán felhúzza a gumit

6 éve élek nemi életet de soha nem szakadt el óvszer szex közben. több fajtát próbáltam volt heves és lágy szex baleset nem volt

Anyud nem azért mérges mert teherbe estél hanem azért mert a párod nem vigyázott rád. és felelőtlenűl bele vitt olyanba amiről szerintem te is tudod h nem biztonságos. Szóval TE is hibás vagy

2018. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Ahh fogamzasgatlo olcsobbra jon ki meg talan arra kapnek penzt gumira meg a sajat zsebpenzembol kellene kolteni.
2018. márc. 17. 18:32
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

A védekezés két emberen múlik. Nyilván nem védekeztetek, aminek te voltál az egyik oka, a másik meg a barátod. De mivel te a lánya vagy, téged emiatt nem lökhet el magától, ezért a barátodat próbálja meg távol tartani tőled. Viszont hogy őszinte legyek, jól is teszi. Addig ne pasizz és ne élj nemi életet, amíg nem leszel tisztában alapvető dolgokkal. Ha ezeket megtanultad, akkor lehet barátod és nemi életed.

És lehet ezt a szülőre fogni, hogy ő hibázott, de hány fiatal nagyon is tisztában van a védekezési módokkal, mégis megszakítással vannak együtt, mert a pasi nem szeret óvszert húzni, a lány meg nem szed fogamzásgátlót. Nem hiszem, hogy ez a szülő hibája lenne. Vagy az, hogy esetleg a fiatallal nem is lehet beszélni a szexről, mert nem akar a szüleivel beszélni erről.

2018. márc. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
63%

#6, neked kellene a gumit is venni??? Jó kis barátod van, nem mondom... Ő nem tesz semmit, oldd meg te ha nem tetszik. Megértem anyud hogy tilt tőle...

N

2018. márc. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Amúgy kérdező nem biztos, hogy a tabletta olcsóbb. Egy tabletta 1 hónapra 2-2.500 Ft. Egy doboz óvszer meg olyan 1.000 Ft. Tehát egy doboz fogamzásgátló árából kapsz 20-25 db óvszert. És az óvszer nincs hatással a szervezetedre, nincs egy csomó hormonális hatása, azt csak fel kell húzni, nem tudod elfelejteni (hacsak nem akarod), szóval gondolkodj!
2018. márc. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Baratom is megvenne de o is csak a zsebpenzebol tudna. Ami nem sok. A fogamzasgatloba o is beszallna. Gumibol itt felenk a coopba 10 db kb 4000 ft (durex) ami 2 het alatt elfogy, fogamzasgatlobol meg akar 3 honap kijonne belole. (olvastam h attol fugg milyet ir fel)
2018. márc. 17. 18:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!