Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hogy masztiztok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy masztiztok? Milyen pózban hogy kényelmes legyen és a végén nagy legyen az orgazmus? 18L

Figyelt kérdés
Én hasn fekve szoktam de már meguntam. És az egyik ujjam megy fel azt is unom. Ti mivel csinaljatok?
2018. márc. 17. 17:14
 1/8 A kérdező kommentje:
És az igaz hogyha nyögök,élvezetesebb az egesz?
2018. márc. 17. 17:18
 2/8 anonim ***** válasza:
igen igaz :)
2018. márc. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy tapadókorongos dildóm, amit fára, üvegre vagy épp csempére fel tudok tapasztani. Kutyapózban szoktam vele izgatni magam, előre-hátra, esetleg körkörösen mozogva. Nagyon szeretem. Igaz, hogy az ára úgy 6.000 Ft körül volt, de nagyon megérte. Azóta vettem egy olyat is, ami análisan is izgat.
2018. márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem csinálom gyakran, akkor is csak beülök a kádba és a zuhanyrózsa vízsugarával juttatom magam a csúcsra.
2018. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elhasznált elektromos fogkefe sörtéjét kiszedtem és azzal maszírozom a csiklóm. Őrült jó, max 2 percig birom élvezés nélkül.
2018. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Simán kézzel, de a zuhanyrózsás ötlet sem rossz.

De az igaz lehet, hogy ha sokat izgatod magad ilyen eszközökkel mint pl zuhanyrozsa vagy nagy mértékben vibráló dolgok (pl. vibrátor, elektromos fogkefe) akkor el érzéketlenedhet a csikló és nehezebb lesz eljutnu az orgazmushoz?

(Elnézést, hogy itt egy kérdés alatt kérdezem ezt meg de ha itt megkapom a választ akkor teljesen felesleges új kérdést kiírni xD)

2018. márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem igaz
2018. márc. 17. 21:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm :D
2018. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!