Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tanuljak meg mélytorkozni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanuljak meg mélytorkozni?

Figyelt kérdés
Szeretném ezt a technikát is elsajátítani. Már kezdek vele haladni, de még mindig meg van az automatikus öklendezési ösztön. Csak gyakorlással lehet ezt megszüntetni vagy tudtok rá valami praktikát. Esetleg tanácsok?

2018. márc. 18. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem csak gyakorlás. :) és nagy előny ha megtanulod nekem az a halálom és soha nem éreztem még milyen ha valaki bekapja tövig (pedig nincs nagy farkam.) de tudom hogy rögtön kész lennék tőle... :)
2018. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

#1 miből gondolod, hogy nem homokos fiúcska a kérdező?

Vagy neked mindegy ki torkoz téged? :D :P

2018. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Banánnal 🍌
2018. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Én férfi vagyok, soha nem volt f***z a számban, nem is lesz.

Viszont, az öklendezési reflexet ki tudod kapcsolni agyban, én nem gyakoroltam semmivel! Kiemelem sokszor, hogy nem vagyok l*ngyi ne aggódjatok.

Szóval.. mégis le tudok nyelni egy marék gyógyszert víz nélkül, meg meg tudom piszkálni az ubulám, meg a torkom öklendezés nélkül.. szóval ja, ez agyban dől el, nem lesz érzéketlen a torkod ha erre gondolsz, szimplán elengeded az érzést.

2018. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vonom kétslgbe azok válaszát, akik szerint gyakorlással menni fog, de nem hiszem, hogy rövid időn belül, vagy hogy egyszerűen. Bulimiás voltam fiatalabb koromban, rendszeresen hánytattam magam, mégsem lett kisebb az öklendezési ingerem, ahogy egyre többször csináltam.Szóval nem kellett idővel nagyobb inger ahhoz, hogy visszajöjjön az étel.
2018. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy tanuld meg kontrollálni az öklendezést. Ez a legnehezebb része a dolognak igazából de lehet gyakorolni és egy pár nap, vagy pár hét után menni fog. Egyébként ember típusa válogatja, van akinek nagyon érzékeny a torka, másoknak kevésbé , de a lényeg h lehet fejlődni. Gyakorolhatsz banánon, műfütyin, vagy a szerelmed fütyin, a lényeg hogy eleinte nagyon lassan menj minél mélyebbre, és amikor jön az öklendezés akkor azt próbáld kontrollálni (vissza tartani), és ha már megy akkor mehetsz mélyebbre. Adj neki időt, kell hozzá türelem, nem fog menni 2 perc alatt, hajra😉

Itt egy jó leírás amúgy, bár ez angolul van:

[link]

2018. máj. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!