Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erdemes massal elvesziteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes massal elvesziteni a szuzesseget, hogy ne a baratomnal benazzak vagy verezzek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 19. 07:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ugyan ezt csináltam én is de nagyon megbántam! ha tudja, hogy szűz vagy akkor tetszeni fog neki a bénázásod! :) N
2018. márc. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Ezt sosem fogom megérteni, hogy miért jó nektek vagy egyáltalán, hogy jut eszetekbe ilyen. Nyilván a barátod is megfogja érteni, hogy szűz vagy és úgy fog vele bánni, hogy ez neked is jó legyen. De te inkább elmennél valaki mással (akár meg is csalnád ahogy a kérdésből lejött) csak azért, hogy vele ne "bénázz". Teszem hozzá ugyan úgy tapasztalatlan leszel és bénázni fogsz, max vérezni nem fogsz.
2018. márc. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

De miért vagy te ennyire buta?


Komolyan, megcsalnád inkább a barátodat??!!?

2018. márc. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%

1#:

Beszélj csak a saját nevedben, mert én is így tettem, és nagyon de nagyon NEM bántam meg!

A mai napig olyan embert keresek az életemben mint az a pasi aki elvette a szüzességemet!

Annyira de annyira figyelmes és kedves volt, hogy párnak a korombéliek között nem találok ilyet!

Egy biztos, nagyon oda kell figyelni kivel veteted el, én nagyon de nagyon szerencsés voltam!

2018. márc. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A barátod jogosan tenné föl ezt a kérdést, magának. Ha valaki lehet béna ebben a szituációban, az ő!

Bátran mondd el neki, hogy mi a gondod, és ha nem egy érzéketlen pasi, akkor majd vigyáz.

Vagy azt füllentetted neki, hogy már nem vagy szűz? Mert akkor itt az alkalom, hogy beismerd. Könnyebb, mint gondolnád, alig hiszem, hogy a fiúd megharagudna emiatt. Nemrég még ő is szűz volt, biztosan emlékszik még, milyen nehéz ezen túllendülni.

Mindenképpen beszéljetek erről, és ne egy "idegennel" akard megélni ezt a szép élményt, hanem azzal, akit szeretsz.

2018. márc. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem a 4-esnek igaza van.A szerelem mire garancia? Garancia a figyelmességre,törődsére,türelmességre? Hát némely fiúnál eggyáltalán nem,másrészt ha csak lyukra játszik még nagyobbat is koppansz ha szereted.Arról nem is bezsélve ha te bénázól az édes 1 magam fajta tapasztalt fiúbak,de ha a fiú bénázik,az katasztrófa lehet 1 lánynál.
2018. márc. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
#6: igen, a szerelemnek garanciának KÉNE lennie a figyelmességre, türelmességre, és nem csak szex terén.
2018. márc. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5%
Jaj ne már. :D
2018. márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2018. márc. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én, mint leendő barátod, megsértődnék, hogy nem nekem adtad a szüzességedet, hanem mással dugattad meg magad, csak azért, mert féltél, hogy én nem bánnék veled úgy.

Azt hiszed, hogy azért, mert egy farok jár majd benned 5 percig, attól nem fogsz többet bénázni?

Elmondom, hogy akkor hónapokig kell dugatnod magad mással, hogy ne bénázz majd a barátoddal.


Neked amúgy jó lenne, ha a kiszemelt pasid, a szerelmed inkább mással kefélne, csak azért, mert fél, hogy előtted nem fog tudni teljesíteni, ezért inkább más csajokat dug?

2018. márc. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!