Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen kockázatokkal jár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kockázatokkal jár olyan lakásos prostihoz menni, aki tiltja a komment szekciót, beszámolók írásának lehetőségét?

Figyelt kérdés

2018. márc. 20. 22:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Elrabol az albán maffia
2018. márc. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Szerezz egy barátnőt.
2018. márc. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
84%
Á semmivel,ha nem zavar hogy másnap egy kád jégben találod magad hegekkel az oldaladon...de legalább nem leszel szűz... xd
2018. márc. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Én azokat általában mellőzni szoktam, bár probáld meg az adott oldal fórumát és ott kérdezni felőle
2018. márc. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Sose mennék olyanhoz aki letiltja az értékelési lehetőséget. Nekem az gyanús
2018. márc. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Én úgy érzem azok mind bérkommentelők. Az értékelések stílusa teljesen olyan, mint a kamu árukat dicsérő vásárlóké.
2018. márc. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Drazicc ***** válasza:
Másold ki a telefonszámot a googleba, hátha hirdeti magát más oldalon is, amin van beszámoló. És egy beszámoló nem beszámoló. Ha nincs legalább 4-5 olyan ami tetszik ne menj hozzá, elég sok van olyanból akinek sok van. Még egy tipp, hogy olyat ne válassz akinek a legutolsó beszámolóját egy éve írták. Simán meghízhatott azóta v ilyesmi.
2018. márc. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Gondoltál már arra hogy rengeteg TROLL kommentelő lehet az oldalon aki rontja az üzletet?! Lehet hogy nem is voltak a lánynál vagy a szeme színe nem tetszik vagy alapból utálja a prostikat és ezzel éli ki magát h valótlant állit. Nincs sok veszteni valója aki akarja elmegy megtapasztalja aki meg csak a kommentek miatt keres fel egy lányt hát az így járt.. Nemhiába mondják azt hogy Ne mások véleménye alapján ítélj hanem saját tapasztalat alapján.. Biztos volt az életedben amit mindenki fújolt hogy szar De Te csak azért is megvetted és neked fsza volt nagyon bejött.. Ez is kb ilyen csak más értelemben.

24N

2018. márc. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Drazicc ***** válasza:
Kedves utolsó, előfordul hogy valaki trollkodik, ámbár mégis ha egy hirdetőnek van pl 20 véleménye, azok alapján már bőven kilehet mazsolázni, hogy miről is van szó. Ne haragudj de személy szerint nem mentem el soha olyanhoz akit mindenki fújolt a kommentben, és nem ajánlom a kérdezőnek sem.
2018. márc. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó ebben is van igazság. Ilyenkor megkell nézni a szöveg környezetet az írás stílust . Mert sokszor előfordul h egy és ugyanaz az ember írja a véleményeket persze az se kizárt h tényleg van olyan prosti aki ennyire gáz... De annyira nem lehet szar ha még mindig hirdeti magát és van vendég köre. Max neki nem elég havi 4-5 vendég hogy megszedje magát hanem heti 4-5-re van szüksége de még így is jól jár
2018. márc. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!