Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 40 feletti nők miért hűvöseb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 40 feletti nők miért hűvösebbek és távolságtartóbbak?

Figyelt kérdés
A városban járkálva sokszor megtetszenek a 40-65 közti nők, de mivel én jóval fiatalabb vagyok, nem merek kezdeményezni. Mindig arra gondolok, hogy oké, nyilván férje és gyerekei vannak (akik tán már fel is nőttek), tehát úgysem foglalkozna velem komolyan. De mi van, ha elvált, vagy külön él a férjétől és izgatja őket egy titkos, lazább szexkapcsolat egy fiatalabb pasival. Ki tudja, mi játszódik le ilyenkor az ő gondolataikban? Az is lehet, hogy magányos, szexéhes nők, akik csak az alkalomra várnak. Szemezésig, kölcsönös mosolyig gyakran eljutunk, de aztán mindig félrenézek, vagy belebújok a mobilomba, így más nem történik. Aztán folyton azon gondolkodom, hogy elszalasztottam egy nagy lehetőséget. Hogyan lehet nyitni feléjük? Mit kell másképp csinálnom, mint a saját korosztályombeliekkel?

2018. márc. 23. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem azok, csak felnőttek.

Egy fiatal gyerekkel szemben nem mutatnak érdeklődést.

Ha már viszonyba keverednél valamelyikével (ami nem gyakori, de megesik), akkor megtudnád, hogy milyen szenvedélyesek és érzékek.

Természetesen most általánosítottam, a valóság ennél színesebb.

2018. márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
* érzékiek
2018. márc. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha te nem mersz hozzájuk se szólni,akkor miért nevezed őket hűvösnek? Azért mert nem vetik rád magukat az úttest közepén?
2018. márc. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Negyvenes nő vagyok, vad és szenvedélyes természetű. Ám a fiatal srácokon egyszerűen átnézek, mert nem érdekelnek. Nekem a korombeli férfiak jönnek be.
2018. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1: Nem vagyok már gyerek, 30 felett járok.

#3: Ebben igazad van, én is hűvös vagyok, vagy legalább is annak mutatom magam. Ha megszólítom őket, lehet, hogy nem veszik a lapot és azt hiszik, csak beszélgetni akarok. Mert kevesen feltételezik, hogy egy fiuk-korú pasi többet is akarhat tőlük. :)

#4: Nem öreg nénikről beszéltem, hanem vonzó, dekoratív érett nőkről.

#5: Csitri! ;-)

2018. márc. 23. 19:02
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Harminc felett jársz, és szerinted egy negyvenes nőnek te fia-korú pasi vagy? Azzigen. Amúgy a nők többsége nem foglalkozik olyan korú pasival aki a fia/kisöccse lehetne.
2018. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#7: Egy csipet matek: nyilván nem a 40, hanem a 60 feletti korosztályra gondoltam (anyukám pl. 63). Amúgy én is érzem az idő múlását és tisztában vagyok vele, hogy most kell lépnem, mert a 70 évesek már tényleg szottyadt nénik, hozzájuk nem tudnék vonzódni. :)
2018. márc. 23. 19:24
 8/11 anonim ***** válasza:

Honnan tudjam, hogy negyven felett nálad a hatvanat jelenti? :-)

És miért is kell lepontozni azt a tényt, hogy sok nő (kortól függetlenül) nem a fiatalabb pasikra bukik? Nézz szét a párok között és cáfolj meg. Akadnak ilyen párok, nem mondom, de a masszív többség nálánál idősebb, esetleg vele egykorú párt választ. Attól, hogy lepontozol, a nénik nem lesznek pajkosabbak veled. :-)

2018. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mondjuk onnan, hogy a kérdés alatti kiegészítést is el kellene olvasni (odaírtam, hogy 40-65). Egyébként nem én pontoztalak le. :)

Amúgy meg szeretem a szokatlan, extrém dolgokat és fütyülni a társadalmi normákra, elvárásokra. Ha 25-30 körüli nőt keresek, abban nincs szükségem segítségre. Idősebbeknél viszont leblokkolok.

2018. márc. 23. 19:51
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Te vad és szenvedélyes negyvenes, adtam neked egy zöld kezet. Adnék mást is, de...

;)

2018. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!