Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan, akinek 15-16...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek 15-16 cm-es a pénisze és gátlása/komplexusa van a mérete miatt?

Figyelt kérdés
Mert nekem is kb. 15-16 cm hosszú (attól függ hogy mérem a vonalzóval), de legalább vékony is (3.5-3.7 cm vastag). 25 vagyok és soha nem volt még barátnőm (csók sem) és nemcsak hogy alkatra vagyok hulladék (alacsony, vékony), hanem még a farkam is nulla. Jó, azt fogjátok mondani, hogy "Nyugi, ez átlagos/Ne parázz/Tökéletes méret egy lánynak" csakhogy én nem kérek a hitegetéseitekből. Azt gondolom amit tapasztalok. Márpedig azt látom, hogy itt a gyk-n is (meg a való életben) mindenki a 16-17 fölötti mérettel elégedett. A "Felnőtt párkapcsolatok-Egyéb kérdések" kategóriában is van most egy kérdés, ahol a csajt megcsalta a pasija és azért nem akarja elhagyni, mert nagy a szerszáma. Ha eltekintünk attól, hogy lehet kamukérdés, az a 13-as kommentelő már tuti nem kamuzik, aki azt írja, hogy a 16 cm hosszú kézfeje alapján meg tudja ítélni a méretet és ha annál nagyobb már jó neki. De itt is sokatok már leírta, hogy a nagyobb a jobb és miután meg tudjátok szokni a 17-19-20 centit, utána már isteni érzés. Na elsősorban hasonló sorstársak véleményére vagyok kíváncsi a fenti kérdéssel kapcsolatban.

2018. márc. 23. 18:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Amit tapasztalsz? Ne nevettess. Ha az eletben nem ertel meg nohoz, honnan tudnad megfelelo-e?


Ahogy van ezernyi farokmeret is, ugy a noknek is ezerfele puncijuk van. Mit lovagoltok ezen a nehany centin? Aki a meretekre panaszkodik, ott a kapcsolattal, vonzalommal egyeb dologgal van baj, mert amig valaki szereti a masikat, a maga “tokeletlensegevel” tokeletes!


Voltam mar tobb merettel, es hidd el, hogy az eg vilagon semmi jelentosege. Ha valaki felizgat, akkor abban az adott pillanatban ott tokeletes es kielegito.


Szerinted a noi test tokeletes? Hat megsugom, nem.


Mar rohadt unalmasak ezek a kerdesek, foleg amikor atlagon feluli merettel rendelkezo ferfiak sirnak. (Igen, a 16 atlag feletti.)


A szex es az elvezet merteke, ha ugy tetszik, rohadtul nem attol fugg, hogy most hanyszor hany centis izet dugsz be.


Akinek meg nem tetszik rajtad valami, ott az ajto. Lesz ezer mas, akinek tokeletes leszel. Puszi.

2018. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
Ez csak genetika, nagyobb férfinak/nagyobb farok. Nincs ebben semmi különös. 18/L
2018. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
Soha életemben nem voltam frusztrált a hasonló méretű farkammal, amíg egy hármas keretében össze nem akadtam egy 23 cm-es sráccal aki megdugta a barátnőmet elöttem. Azóta néha kicsinek érzem magam.
2018. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#1: "Lesz ezer mas, akinek tokeletes leszel."

Na pont ez a baj, hogy nem. És azt az 1-2-t kell megbecsülni, aki összejön nekem 4 évente és ha ő is azt mondja, hogy kicsi, akkor ott már csak a kötél segít.


#2: És ez hogy jön ide a kérdésemhez? -_-

2018. márc. 23. 19:21
 5/15 A kérdező kommentje:
#3: És gondolom a barátnőd úgy élvezte, mint még előtte soha. Együtt vagytok még egyáltalán és ha igen, élvezi veled?
2018. márc. 23. 19:23
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
A mondandom tobbi reszet fel sem fogtad. Lathatolag a fejedben nagyobb a gond, nem a gatyadban. Egyes voltam. X
2018. márc. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Már nem tudom sajnálni az ilyen fogyatékos embereket...
2018. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is van miattta némi gátlásom. Ráadásul felfelé íves. De nem vagyok már szűz.
2018. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12%
Szia kettes vagyok! Menthetetlen vagy! Azért írtam a genetikáról, mert a magasságodból ítélve már tudja mindenki, hogy biztos nem nagy. Ezt komolyan el kell magyarázni? Apám, ennyi ésszel szabadlábon.. 18/L
2018. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%

nem a méret számít ha nem a technika! voltam olyan nővel akinek kevés volt a 19 cm! általában nem igazán bírják! :) itt a gyakori igen remek példa.... mindenkinek +18cm és minden kamu luvnyának a a 18+ kéne de 10 centinért már fuldoklig....


szó mi szó attól , hogy itt sajnáltatod magad nem lesz jobb....


24/F

2018. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!