Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz vagyok, mit tudok tenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok, mit tudok tenni annak érdekében, hogy a barátomnak a lehető legjobb legyen?

Figyelt kérdés

szeretném,ha élvezné



N.


2018. márc. 25. 23:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudsz rosszul csinálni semmit... A legtöbb pasinak már eleve a tapasztalanságod nagyon izgató.

Csak próbálkozz és Ő élvezni fogja, ha valamit mégis rosszul csinálsz, akkor elmagyarázza, hogy Ő hogy szereti... Remélhetőleg normális stílusban.

2018. márc. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

megpróbálhatom a farkád a számba venni,meg leszopni? szeretném,nagyon kívánom a farkát és megakarom kóstolni a barátomat.Elsőre nem biztos,hogy merném a számba engedni,de pl ha a mellemre verem ki neki és az ujjammal egy picikét megízlelem a spermáját,hogy szokjam,az úgy jó? Következőnek már hátha a számba is tudom engedni.


Meg a puncim elég szűk lesz neki?



És mi van,ha a punci illattal? Mondjuk én szeretem a sajátomat,mert olyan semleges,finom,de nem tudom,hogy a pasik mennyire kritikusak :(

2018. márc. 25. 23:31
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Talán kommunikálni kéne, meg pettingelni! Elég ostobának tűnik ez a kérdés...
2018. márc. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem te egy tini kislány vagy, nem pedig "N"..

ugye eltaláltam ?

2018. márc. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem
2018. márc. 25. 23:37
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem meg egy tini kisfiú...
2018. márc. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ilyen rossz megérzéssel ne nagyon lottózz
2018. márc. 25. 23:42
 8/12 anonim ***** válasza:

"És mi van,ha a punci illattal? Mondjuk én szeretem a sajátomat,mert olyan semleges,finom.."


Remek, az enyémnek kellemetlen szaga és keserű íze van, pedig tisztaság és higiénia mániás vagyok. Szóval ne rinyálj a nagy semmiért, holott a szervezeted kegyes hozzád.

2018. márc. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem,mert itt sok olyat olvastam,hogy nem tetszik a pasinak a punci illat.Nem azért,mert kellemetlen,hanem maga a punci normális feromonjai nem tetszenek és nem tudom,mennyire "finnyás"
2018. márc. 26. 00:24
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Jézusom, nagyon buta vagy. "és ha nem tetszik neki a punciillat?" akkor csináltass magadnak péniszt, erre most mit lehet válaszolni? Bekened előtte domesztosszal, vagy mi?
2018. márc. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!