Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magmegtartó orgazmus - kinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsolt49 kérdése:

Magmegtartó orgazmus - kinek hogy megy? Akinek van már tapasztalata benne, kérem írja meg. Én most kezdtem gyakorolni, kíváncsi vagyok kinek hogyan megy, mik a jó és rossz tapasztalatok.

Figyelt kérdés
Kérem csak érett, felnőtt gondolkodású kommenteket írjatok, nem vagyok kíváncsi a "trollkodásokra".

2018. márc. 26. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Kb 2 éve sikerül így szexelnem, de orgazmos azért csak a tényleges spricces. Viszont csak kéthetente egyszer megyek el, szex közben megállok.

Mondjuk félorgazmusnak veszem mikor majdnem elmegyek és csak a megfeszítés miatt nem jön semmi...de akkor ugye van egy kis lanyhulás is...

2018. márc. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én csak a makkmegtartót ismerem, ha érdekel írj:D
2018. márc. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ugyanarról van-e szó, én csak azt ismerem, mikor az elélvezés előtt megállok, és még éppen nem jön semmi. Nehéz eltalálni a pillanatot, mert ha egy picivel is tovább mozgok (vagy hagyom a mozgást), akkor már késő, menthetetlenül ejakulálok. Amikor néha sikerül, az valóban egy kicsit hasonlít az orgazmushoz, vannak összehúzódások, de sokkal gyöngébb élmény. Előnye, hogy nem követi a makk túlérzékenysége, sőt, inkább érzékenyebb lesz tőle. Ezért azután eszem ágában sincs ezen a ponton abbahagyni, és megvárni a lelohadást. Ugyanis ha mégis megteszem, akkor sokkal nehezebben jutok föl újra a csúcsra, még az is megesik, hogy nem is tudok elélvezni. Inkább azt játszom, hogy várok pár másodpercet, mejd egy kis mozgással ismét megközelítem az elélvezést, megállok, és így tovább. A negyedik megállást már sosem tudom kivitelezni, mert addigra annyira vágyom az igazi, kitörő orgazmust... És ezek után az az ejakulálás a legélvezetesebb.

A legjobban orálnál lehet kivitelezni ezt a játékot, és kell hozzá az összeszokottság. Amikor azt mondom, várj, akkor meg kell hogy állítsa a nyelvét, mozdulatlanul, mert különben túllendülök. Azután szólok, hogy picit, ekkor csak egy nagyon lassú mozgás a nyelvével megint följuttat a csúcs közelébe, majd megint várj, és így tovább.

Egyébként az egész magmegtartást nem értem, miért is kéne megtartanom? Van belőle elég, másnapra megint töltve vagyok. :) Ha pedig be kéne érnem a megálláskor érzett mini-orgazmussal, az nekem nagyon rossz lenne.

Hát, lehet, hogy nekem nem való ez az egész, de azt gondolom, hogy tartsa meg a magját, aki ezt kitalálta.

2018. márc. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!