Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orális szex aggályok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szex aggályok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne pár elméleti, nem feltétlen életszerű, de lehetséges dolog, amiről kérdezni szeretnék.


Első:

Orális szex esetében, amikor a nő csinálja a férfinek, és a produktumtól a nő félrenyel, és ne adj isten megfullad, akkor a férfit elítélhetik emberölésért?

Azért fogalmazódott meg bennem ez, mert a napokban egy kis korty üdítőt félrenyeltem, és nem sok kellett volna egy fulladáshoz.


A másik inkább előforduló téma, hogy szintén azonos felállásnál, hova élveztek (vagy élvez a párod)?

Amiért ez eszembe jutott, hogy mikor van a legkisebb valószínűsége, hogy a spermiumok érintkeznek a nő nemi szervével és nem kívánt terhesség lesz belőle?

Tehát ha mondjuk hasra, ott nem sok kell, hogy baleset legyen.



2018. ápr. 3. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Te amolyan 13 éves lehetsz.
2018. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Régen elmúltam már 13 éves, de szerintem ezek fennálló, létező veszélyek.
2018. ápr. 3. 19:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, a spermiumok fel fognak úszni a nagyajkaról,esetlek csiklótól a méhszájhoz...valós..ne agyalj ilyeneken,holnap iskola
2018. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*esetleg
2018. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jó tegyük fel, hogy a másodiknak nulla a valószínűsége.


De az első mindenképp előfordulhat. Hiszen nem figyelünk oda, félrenyelünk egy korty italt, és vagy sikeresen, nagy köhögés mellett, túléljük, vagy megfulladunk. Szerintem ez előfodulhat más folyadékkal is nem csak üdítővel...

2018. ápr. 3. 19:44
 6/9 anonim ***** válasza:

1. Volt mar h felrenyeltem, olyankor köhög az ember, majd ennyi. Azért a fulladáshoz több kellene.

2. A legkisebb esély pedig pont h a szájbaélvezésnél van a terhességre. Ha hasra vagy mellre megy, akkor meg figyelni kell azért h hova folyik utána.

2018. ápr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5,

Jaj már, tiszta nagyanyám vagy...

Fulladáshoz vagy annyi üdítő kénr, hogy megtöltse a tüdőd vagy valami szilárd, ami elzárja a teljes légcsövet(de még ababn az esetben is lejjebb lehet csúsztatni, hogy csak az egyik tüdőt zárja el, akkor a másikkal kapsz levegőt)

Nem olyan könnyű megfulladni.

Egy hurutos járványnál több váladék van a légcsőbe, mégse fekszenek itt halomra a holttestek...

2018. ápr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod van az a vicc....

Anya, hol jön ki a gyerek?

Jajj kislányom, hát ahol bement a cucc....

Akkor jó anya, de nem fogja kirúgni a fogam?????

2018. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%

Vissszakérdezek: ha valaki egy üveg sör megivása közben hasonlóan félrenyel, és megfullad, akkor a sörgyárat, a boltot, a feleségét, aki a hűtőből elővette és átnyújtotta neki, vagy kit kéne beperelni, megbüntetni? Netán öngyilkosságnak kell minősíteni, mondván, hogy ő maga nyelt félre?

Maradjunk a balesetnél, aminek nincs felelőse. Hiszen se a szándék nem állapítható meg, se a gondatlanság.

2018. ápr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!