Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyekhez szól a kérdésem.10...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyekhez szól a kérdésem.10 szexuális aktusból, hányszor van hüvelyi orgazmusotok és hányszor kell a párotoknak utána szájjal vagy kézzel kielégíteni?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 7. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

0

sosem volt még hüvelyi orgazmusom


25N

2018. ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Én mindig izgatom a csiklómat szex közben, így mindig van orgazmusom. Volt már többször is hüvelyi orgazmusom, de nekem az semennyivel sem jobb érzés, mint akkor, ha a csiklómat izgatom szex közben, tehát nem várok a hüvelyi orgazmusra (az amúgy is összetett dolog, több minden kell hozzá nálam, hogy teljesüljön), a csiklói sokkal egyszerűbb, gyorsabban csúcsra jutok ezáltal és többször is akár egy alkalom alatt.
2018. ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Nekem csak csiklói orgazmusom van, de ez szex alatt bekövetkezik, akár többször is.

Külön ez miatt nem kell, hogy ujjal/szájjal kielégítenie.

2018. ápr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Nope

Nincs huvelyi de csikloval siman ha kozben izgatom magam.

2018. ápr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Még soha nem volt hüvelyi orgazmusom. Csiklói is csak akkor, ha maszturbálok, mással még soha.


20/L

2018. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
10 aktusbol kb 40szer. De csiklón és popsiban is van orgazmusom. Volt olyan aktus hogy 12szer mentem el kb 1 óra alatt.
2018. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21%
Minimum 10-szer
2018. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!