Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi vezet arra egy terhes nőt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vezet arra egy terhes nőt, hogy alkalmi szexpartnert keressen magának?

Figyelt kérdés
Ha lehet olyan nők válaszoljanak, akik már éreztek erre késztetést és hogy miért alakul ez ki. Vagy ez független a terhességtől, csak a személyiségtől függ?
2018. ápr. 12. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Van személyes érintettséged a témában?

De egyébként elég egyszerű okai lehetnek: egyedülálló állapot, rossz házasság, kielégületlenség, megnövekedett libidó, stb.

2018. ápr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

élvezet

magány

2018. ápr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A kérdező nyilván meg akar dugni egy terhes nőt. Ennyi
2018. ápr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom nagyon okosan, felelősen, szuper párkapcsolatban vállalt gyereket, aztán még a terhessége alatt kiderült, hogy mégsem olyan szuper a párkapcsolatuk...
2018. ápr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek éppen a terhesség alatt jön meg a libidója.

Van férfi akinek meg pont ettől megy el.

Nem mindig a csajok ám a hunyók, ha nincs szex!

Plusz van olyan, akit elhagytak terhesen, vagy nem is volt pasija. Attól még vágyai lehetnek, nem?

2018. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
#5: lehet, hogy velem van a baj, de én nem látom, mitől menne el a libidó egy terhes nő látványától - épp ellenkezőleg, szerintem izgalmasabb is.
2018. ápr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Terhesen a libidónk az egekbe szökik és ezt még szorozd meg hárommal :D

És meg is van a megoldás arra,hogy miért keres valaki terhesen szexpartnert :)

2018. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondjuk egyedül marad, mert a párja az eljövendő gyerek hallatán szedi a sátorfáját, és hanyatt-homlok lelép, akkor meg tudom érteni. Itt tényleg vedd figyelembe azt, hogy egy terhes nőnél durván megváltozik a hormonok szintje, és sokan még jobban kívánják olyankor a szexet. Ha viszont ott van a férje vele, akkor már én sem igazán értem, miért akarná megcsalni...
2018. ápr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok férfi nem fekszik le a terhes feleségével. A nők többségének pedig a 2.trimeszterben (3-6 hónap) megnő a szexuális étvágya. Rakd össze a kettőt...
2018. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Én nem kockáztattam volna a baba egészségét azzal, hogy magamba engedek egy idegen farkat. Szerintem azért, mert beteg az agyuk. Én is nagyon kívántam a szexet, de meg tudtam oldani az ujjammal a problémát, ha kellett.
2018. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!