Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lány szakíthat velem/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány szakíthat velem/ vagy kerülhet amiatt h szűz vagyok még 22 évesen? Mondjam el neki az igazságot?

Figyelt kérdés
Sose érdekeltek komolyabban a lányok mert mindegyik ugyanolyan volt vagy épp csak barátként tudtam rá tekinteni. Most randizgatok egy csajjal és az érzéseink kölcsönösek. Komoly dolgot szeretnénk és nála volt előszőr az h felizgultam rendesen párszor. De aggódok kicsit mert tudom ő már volt fiúval (nem mondta ki de gondolom egy éves kapcsolat alatt csak volt) és félek emiatt nem akarna velem lenni vagy nem bízna bennem és azt hinné utána más lánnyal akarok lenni. Mit tegyek?

2018. ápr. 15. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy felszínes lotyó igen.
2018. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez miatt ne akarna veled lenni.
2018. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Természetesen simán lehet, hogy ezért szakítana. De természetesen az is lehet, hogy nem zavarná. De még az is lehet, hogy örülne neki.
2018. ápr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne mondd el.Ennyi.Utána meg már mindegy!
2018. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, mivel a kapcsolat alapja az őszinteség. És szerintem még örülni is fog neki hogy vele lesz az első. Amúgy is 22 évesen az hogy szűz vagy egyáltalán nem gáz.
2018. ápr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerény véleményem szerint nincs ezzel semmi baj. Ha nagyon fontosnak érzed, oszd meg vele. Nem hinném, hogy zavarná, engem se zavarna. (Mondjuk az én esetemben mind a kettőnk szűz volt, ezért ez teljesen más helyzet.) De remélem tudtam segíteni!
2018. aug. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!