Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Youtube-on található ASMR...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Youtube-on található ASMR videóknak van Szexuális irányultságuk?

Figyelt kérdés

Láttam ezeket a videókat több milliós nézettségüek és általában többségben lányok csinálják valószínűleg azért ilyen népszerű mert szexuális jelentőségel bír?



[link]



2018. ápr. 19. 01:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném. Én például legalább annyi asmrt nézek férfi videóstól mint nőtől, pedig nem vagyok meleg


19/f

2018. ápr. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Eredetileg nincs/nem kellene, hogy legyen szexuális irányultságuk. Szerintem nem épp a legprezentatívabb videót linkelted be, mert számomra ez a csaj semmi ASMR-t nem tud okozni (pedig érzékeny vagyok rá nagyon), és én is érzek benne szexuális töltetet. Ahogy mondtam, eredetileg nem kellene, hogy köze legyen hozzá.

A másik: nem szoktam ilyen videókat nézni, szóval lehet, hogy igazad van, és a legtöbbet nők csinálják. Erre nagyon egyszerű a magyarázat! Amikor a "való életben" ASMR-t okoz valaki, az számomra mindig nő volt. Nem is tudok olyat visszaidézni, amikor férfi. Hogy miért? Mert a nőknek van ehhez kellő finom mozgásuk és érintésük. Nekem pl akkor van ilyen, ha egy nő gépel a lapotopján, vagy letöröl valamit (port pl), vagy egy msik nőnek a haját fésüli. EL sem tudom képzelni, hogy ez férfi részről is így lenne, ők nem elég lágyak ehhez.

2018. ápr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Azt se tudják sokan mi az az ASMR, csak kis tinik láttak olyan videót, hallottak róla és akkor kitalálják, hogy menő és hogy ők is csinálnak ilyet és a legelképesztőbb definíciókat mondják, amikor megkérdezik tőlük, hogy mi is az az ASMR ("valami érdekes hangok kiadása meg zajok")


szal' ...

2018. ápr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen az igazi ASMR


[link]

2018. ápr. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szerintem egyértelmű


[link]

2018. ápr. 22. 22:23
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Ajánlom JustVidman videóját (Mi is az az ASMR?) szétröhögöd magad rajta,és kapcsolódik a témához. :D
2018. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#4 Beelőzött :(((
2018. ápr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Hipszter csomagolású parizer forevör!
2018. ápr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sorry #6

Vidman fan vagyok nem hagyhattam ki :D

2018. ápr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!