Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a legperverzebb dolog amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legperverzebb dolog amit prostival kipróbáltatok/csináltatok?

Figyelt kérdés

Ilyen hülyeségeket mellőzzétek, hogy levágattátok vele a füvet, meg árkot ásattatok velük.


Kort is légyszi



2018. ápr. 26. 16:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%

Nálam nincs ilyen. Szexuális életet párkapcsolatban életem eddig.


Büszke vagyok arra, hogy nekem sosem kellett fizetnem a szexért, és mindig találtam nőt, akivel ingyen is perverzkedhetek.


:-)

2018. ápr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Rendben, örülj neki meg magadnak, de a kérdés a prostizókhoz szólt.


(Gondolom olyan perverzségeket csináltatok, hogy te mosogattad el a koszos tányérokat szex előtt :'D )

2018. ápr. 26. 16:18
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Ha jobban belegondolsz, ez sem olyan rossz dolog, ha utána van (ingyen) szex.
2018. ápr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nyilván, csak nem a párkapcsolatot előnyben részesítőkhöz szólt a kérdés. Ez olyan, hogy kérdezném pl ki hogy szereti a kakaót és te ideböfögöd, hogy neked jár ingyen tej, még sose fizettél kakaóért...
2018. ápr. 26. 16:23
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Két ribit tömtem szopattam,lepisiltek,nyelték a geccimet. Sajnos seggbe azok nem engedték.De volt akit úgy seggbedugtam hogy elszakadt a gumi és kulás lett a farkam,a lepedőre meg folyt a csokistej a segglyukából.:)
2018. ápr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
anya-fia szerepjáték volt
2018. ápr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

#5 Fúj bazm eg :'D


De ilyenkor a szarlé felszivárog a húgycsöveden?


Vagy nem hánytál? Én tuti ha raknék púzóba, és felszakadna a guma, netán kihúznék vonattal egy szarpogácsát... hát instant hánynék rá a csaj hátára. Csurogna végig az oldalán meg a mellén anyám nokedlije, tejfellel. Szerintem hívnák a gorillát, és addig ütnének, amíg posztmodern biciklilezáró alakba törnének a csontjaim.

Majd kigurítanának a Swiftből, anyámék háza előtt. Legalább a temetés méltósággal legyen meg.

2018. ápr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Pisiszex,beöntős szex.
2018. ápr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
150+ kilós prosti teljes súllyal rám lépett és taposott. Kétszer is voltam nála.
2018. ápr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem sajna nem volt még semmi nagyon perverz. 120 kilós nő, ez talán magában is perverz sokak szemében.


Illetve volt 1-2x anál, de ez is sokaknál teljesen alap.


Van sok vágyam, de kakit meg beöntést még nem volt merszem kérni...


Aki már csinálta az írja már meg privibe, hogy milyen hirdetővel.

2018. máj. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!