Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero fiúk, ti mit tennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero fiúk, ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van egy lány, aki tetszik nektek, és ti is neki. Egy ideje találkozgattok, randizgattok és már a kapcsolathoz közelít a dolog, amikor kiderül, hogy fiúnak született és átoperálták, de úgy, hogy nem lehet észrevenni egyáltalán, hogy férfi volt.

2018. ápr. 29. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy derülne ki? Ő biztosan nem fogja elmondan!

A régi mondás szerint, amiről nem tudsz az nem fáj!

2018. ápr. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Dobnám.

Egyrészt hazudott, másrészt megállás nélkül arra gondolnék csók közben hogy egy faszival smárolok.

Nekem nem kellene a továbbiakban, nem azért mert elítélném vagy bármi ilyesmi egyszerűen csak minden vonzalmam megszűnne iránta.

2018. ápr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Az elején biztos furcsa lenne kicsit, de én el tudnám fogadni szerintem. Pláne ha nem lehet észrevenni egyáltalán, azt mondod, szóval a nemi szervét is átalakíttatta rendesen. Így az ágyban sem okozna gondot a dolog, illetve biztos lehetnék benne, hogy valóban komolyan gondolja az egészet, és teljes mértékben nőnek érzi magát kezdettől fogva. Na jó, az az egy azért zavarna kicsit, hogy nem tudna gyereket szülni nekem, de hát egy született nő is lehet adott esetben terméketlen, és nem mindig lehet tenni ellene.
2018. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Hát én biztos hogy elhánynám magam. És többet nem találkoznék vele.
2018. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Egy kicsit megtorpannék de ha minden jó akkor maradnék vele (erre a kérdésre nagyon emberfüggő a válasz).
2018. ápr. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Hosszútávú kapcsolat esélytelen így, mert nem lehet gyereke. De egy-két menet beleférhet.
2018. ápr. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Kövezzetek meg, de én nem tudnék nőként tekinteni rá.
2018. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!